Trwa ładowanie...
26-03-2013 11:30

Znanemu aktorowi odgryziono ucho! Co się stało?

Znanemu aktorowi odgryziono ucho! Co się stało?Źródło: HBO
duv5k02
duv5k02

Brytyjski aktor Clive Mantle, którego polscy widzowie znają przede wszystkim z serialu *"Gra o tron", albo też z filmu "Obcy 3" w reżyserii Davida Finchera, trafił do szpitala z odgryzionym uchem. Do wypadku doszło w trakcie bójki w hotelu w Newcastle.*

Całe zdarzenie miało miejsce w północnej Anglii, gdzie Mantle przebywał z okazji scenicznej produkcji "The Ladykillers".

Podobno powodem głośniej awantury była sprzeczka dotycząca… hałasów. Jak na razie, nie wiadomo czy to Mantelbył źródłem nieprzyjemnych odgłosów, czy też to jego sąsiedzi zakłócali mu spokój. Faktem jest, że słowna utarczka przerodziła się w bójkę, w trakcie której 32-letni mężczyzna odgryzł znanemu aktorowi spory kawałek małżowiny usznej. Szkocki Mike Tyson, aż chciałoby się powiedzieć, stanie przed sądem 13 kwietnia 2013 roku.

- Aktor jest w szoku. Nikt chyba nie spodziewa się takich rzeczy w hotelu. Część ucha, która została odgryziona, została już odnaleziona i z powrotem przyszyta - powiedział rzecznik Mantle'a dodając, że jego klient jest zachwycony profesjonalizmem pracy policji oraz obsługi szpitala.

duv5k02

Gwiazdor zmuszony został jednak do odwołania najbliższych spektakli "The Ladykillers". Najbliższy miał się odbyć w poniedziałek, 25 marca, w miejscowości Salford.

- Clive nie wystąpi w Salford. Najprawdopodobniej opuści cały najbliższy tydzień. Na początku następnego tygodnia zobaczymy, co dalej - powiedział rzecznik produkcji.

Dobrze, że cała sytuacja zakończyła się dla aktora szczęśliwie. Trudno dobrze wykonywać swój zawód i być przygotowanym do każdej powierzonej roli tylko z jednym sprawnym uchem, lub też z odstającą częścią drugiego.

duv5k02
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duv5k02