Trwa ładowanie...

Znana jest przyczyna śmierci Harry'ego Hainsa z "American Horror Story"

Harry Hains zmarł w styczniu 2020 r., ale rodzina długo trzymała to w tajemnicy przed opinią publiczną. Mama aktora wskazywała, że aktor prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Jest raport koronera.

Share
Znana jest przyczyna śmierci Harry'ego Hainsa z "American Horror Story"Źródło: Getty Images
d14iy87

Harry Hains był znany jako aktor z takich seriali jak "The OA" i "American Horror Story". Zagrał główną rolę w "The Surface" z 2015 r. i w ponad dwudziestu innych produkcjach. Pięć z nich nie miało jeszcze swojej premiery. W styczniu tego roku donosiliśmy o jego tragicznej śmierci.

Zobacz: Prolog - Marcin Dudziński

"Mój piękny syn miał 27 lat i świat u swych stóp" – napisała mama Hainsa na Instagramie. Kobieta w poście zaznaczyła, że jej syn miał problemy psychiczne i zmagał się z uzależnieniem.

d14iy87

"Ta piękna iskra błyszczała zbyt krótko. Będę tęsknić za tobą każdego dnia mojego życia" - pisała mama aktora.

Biuro koronera hrabstwa Los Angeles podało przyczynę śmierci aktora.

Nie było to samobójstwo, a wypadek. 27-latek zmarł w wyniku zatrucia fentanylem.

Harry w 2019 r. udzielił wywiadu magazynowi "Boys by Girls". Wyznał, że jako dziecko miał problemy z zasypianiem, dlatego zaczął brać pigułki.

- Może część mnie jest autodestrukcyjna - powiedział aktor. - Dorastając, miałem problemy z bezsennością. Nie sypiałem normalnie całe dzieciństwo, aż zacząłem brać tabletki nasenne w wieku 12-13 lat. Problemy ze snem były moją torturą, miałem wiele fobii - przyznał.

Hains opowiadał się też po stronie społeczności LGBTQ+. Mówił wprost o tym, jak społeczeństwa wykluczają seksualne mniejszości.

d14iy87
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14iy87
d14iy87