Znamy przyczynę śmierci Dennisa Hofa. Była tajemnicą przez kilka miesięcy

Znamy przyczynę śmierci Dennisa Hofa. Była tajemnicą przez kilka miesięcy
Źródło zdjęć: © Getty Images

29.03.2019 08:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dennis Hof zmarł w październiku zeszłego roku, ale dopiero teraz ujawniono szczegóły jego zgonu. 72-letni właściciel domów publicznuch, który stał się bohaterem dokumentalnej serii HBO, zmarł z przyczyn naturalnych.

Do raportu z autopsji dotarł serwis Fox News. Z dokumentów wynika, że Hof miał miażdżycę, nadciśnienie i cukrzycę, a bezpośrednią przyczyną śmierci był ostry zawał mięśnia sercowego.

Dennis Hof zmarł 17 października 2018 r. Dotychczas było jedynie wiadomo, że feralnego dnia do domu mężczyzny zostało wezwane pogotowie. 72-latek nie dawał znaku życia i zmarł przed przybyciem karetki. Początkowo policja wykluczyła działanie osób trzecich, ale oficjalna przyczyna zgonu pozostawała tajemnicą.

Hof zasłynął jako właściciel domów publicznych w Nevadzie. O kulisach pracy legalnie działającego alfonsa i jego prostytutek opowiadał serial dokumentalny HBO "Kociaki" ("Cathouse").

Poza występowaniem w serialu Hof napisał książkę "The Art of the Pimp" ("Sztuka bycia alfonsem") jako odpowiednik głośnej publikacji Donalda Trumpa – "The Art of the Deal, czyli sztuka robienia interesów".

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także