Trwa ładowanie...
bear grylls
28-03-2019 15:22

“Ty kontra dzicz” z Bearem Gryllsem — jest zwiastun interaktywnego programu Netflixa

Do Internetu trafił zwiastun “Ty kontra dzicz” — interaktywnego programu Netflixa z Bearem Gryllsem w roli głównej. Widzowie sami będą decydowali, jak ma się zachować bohater w ekstremalnych sytuacjach.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

“Ty kontra dzicz” z Bearem Gryllsem — jest zwiastun interaktywnego programu NetflixaŹródło: flickr.com, fot: Tito Herrera
d2fwzvh
d2fwzvh

“Ty kontra dzicz” z Bearem Gryllsem — jest zwiastun

W sieci ukazał się trailer programu “Ty kontra dzicz”. Jego głównym bohaterem jest Bear Grylls, który specjalizuje się w survivalu i pokazywaniu sposobów przeżycia w ekstremalnych warunkach.

Jednak ten program będzie zupełnie inny od tych, w jakich wcześniej brał udział Grylls. “Ty kontra dzicz” będzie interaktywny, tzn. widzowie będą podejmować część decyzji za bohatera, a one będą miały wpływ na jego późniejsze zachowania. Schemat użyto już w filmie “Czarne lustro: Bandersnatch”, gdzie mieliśmy naprawdę wiele ścieżek wyboru.

- Jestem dumny, że mogę dostarczyć pierwszy tego typu interaktywny program, dając widzom pełen dostęp do odkrywania świata i jego krajobrazów razem ze mną. Stawka jest wysoka w tym programie! — mówił Bear Grylls.

Premiera “Ty kontra dzicz” już 10 kwietnia na platformie streamingowej Netflix.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2fwzvh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fwzvh