Trwa ładowanie...

Znamy laureatów Telekamer 2018! Zaskoczeni?

Bez wątpienia gala przyznawania nagród "TeleTygodnia" to jedno z najważniejszych wydarzeń w roku. To właśnie podczas tej imprezy uhonorowani zostają ulubieńcy widzów. Kto wygrał w tym roku?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Znamy laureatów Telekamer 2018! Zaskoczeni?Źródło: Facebook.com
d3jrk2s
d3jrk2s

Za nami 21. gala Telekamer. Po raz kolejny widzowie wybrali swoje ulubione seriale i postacie telewizyjnie. Kto cieszy się największą sympatią widzów? Który serial ma najwierniejsze grono fanów? Zobaczcie, do kogo w tym roku powędrowały Telekamery!

W kategorii osobowość telewizyjna już po raz kolejny wygrała Martyna Wojciechowska.

W kategorii *"Prezenter informacji" *zwyciężczynią okazała się Anita Werner. To na nią zagłosowało najwięcej widzów. Trzecie miejsce należy do przedstawicielki TVP Danuty Holeckiej, zaś drugie do Tomasza Wolnego - również z Telewizji Polskiej.

Prezenter pogody musi być kompetentny, bez względu na pogodę uśmiechnięty i profesjonalny. Zdaniem widzów wszystkie te wymagania spełnia Marzena Słupkowska. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Kostka, a trzecie Bartek Jędrzejak.

d3jrk2s

Za komentarze sportowe po raz kolejny został doceniony Dariusz Szpakowski. Dziennikarz pokonał m.in. Mateusza Borka i Rafała Patyrę.

Michał Szpak zwyciężył w kategorii "Najlepszy juror", pokonując Tomsona i Barona, a także Agustina Egurrolę.

Najlepszym programem rozrywkowym według widzów jest "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Na drugim miejscu znalazł się "Rolnik szuka żony", a na trzecim "Koło Fortuny" .

Najlepszy serial fabularno-dokumentalny to zdaniem widzów "Lombard. Życie pod zastaw". Na podium znalazły się też takie produkcje jak "19+" oraz "Policjanci i policjantki".

d3jrk2s

"Nadzieja telewizji" to kategoria, która wzbudza zawsze dużo emocji. W 2017 r. zdobyła ją Marcelina Zawadzka, a w tym roku powędrowała do Filipa Chajzera.

Na koniec pozostały trzy najważniejsze kategorii. Najlepszym serialem okazała się "Diagnoza", pokonując "Dziewczyny ze Lwowa" i "Ojca Mateusza".

Widzowie wybrali też najlepszego aktora. Dzięki widzom statuetkę wygrał Mikołaj Roznerski.

W kategorii "Najlepsza aktorka" statuetka powędrowała do Mai Ostaszewskiej.

d3jrk2s

Oczywiście nie zabrakło wręczenia Złotych Telekamer, które w tym roku powędrowały do Basi Kurdej-Szatan, Michała Żebrowskiego i serialu "Na sygnale". Aby otrzymać to wyróżnienie nominowany musi trzykrotnie wygrać plebiscyt "Tele Tygodnia" i trzykrotnie zdobyć największą liczbę głosów w swojej kategorii.

Zwyciężyli wasi faworyci?

ZOBACZ TAKŻE: Grażyna Torbicka wspomina Telekamery

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3jrk2s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jrk2s