Trwa ładowanie...
d3nwq5v

Znaleźli godną następczynię Tyszkiewicz w "Tańcu z gwiazdami"? "Trwają negocjacje"

Odejście Beaty Tyszkiewicz z tanecznego show było wielkim ciosem dla fanów. Wraz z tą informacją niemal od razu pojawiły się spekulacje, kto mógłby zastąpić ikonę kina w fotelu jurorskim. Coraz częściej pada nazwisko innej znanej aktorki. O kim mowa?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Beata Tyszkiewicz
Beata Tyszkiewicz (ONS.pl)
d3nwq5v

Kilka dni temu udało nam się dowiedzieć od osoby związanej z produkcją programu, że jeszcze nie zdecydowano, kto zastąpi Beatę Tyszkiewicz i czy w ogóle jest taka potrzeba. W rozmowie z naszą redakcją aktorka wyznała, że nie zastanawia się nad tym, kto mógłby ją zastąpić. - Staram się o tym nie myśleć - skwitowała.

Teraz okazuje się, że coraz częściej mówi się o zastępstwie Tyszkiewicz i padło nawet konkretne nazwisko. Jak informuje "Fakt", najpewniejszą kandydatką na jurorskie stanowisko jest Grażyna Szapołowska.

- Wiadomo, że osoba, która przyjdzie na miejsce Beaty Tyszkiewicz, nie może być byle kim. Nie ma mowy o celebrytce bez dokonań. A pani Grażyna też ma niezwykłą klasę i charyzmę. Przede wszystkim też jest damą - powiedział informator tabloidu. Dodał też, że z aktorką prowadzone są już nawet negocjacje.

d3nwq5v

- Nikt nie ma wątpliwości, że dzięki swojemu czarowi i stylowi bycia Szapołowska świetnie ubarwiłaby show - przyznało źródło "Faktu".

Miejmy nadzieje, że już niebawem produkcja uchyli rąbka tajemnicy. Ta kandydatura jest dość prawdopodobna, tym bardziej, że aktorka była już jurorką w "Bitwy na głosy". Widzielibyście Grażynę Szapołowską w "Tańcu z gwiazdami"? Sprawdziłaby się w tej roli?

Daniel Wysocki/ONS ONS.pl
Daniel Wysocki/ONS (ONS.pl)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3nwq5v

Podziel się opinią

Share
d3nwq5v
d3nwq5v