Trwa ładowanie...
ycipk-1y9pdy

Znaleźli godną następczynię Tyszkiewicz w "Tańcu z gwiazdami"? "Trwają negocjacje"

Odejście Beaty Tyszkiewicz z tanecznego show było wielkim ciosem dla fanów. Wraz z tą informacją niemal od razu pojawiły się spekulacje, kto mógłby zastąpić ikonę kina w fotelu jurorskim. Coraz częściej pada nazwisko innej znanej aktorki. O kim mowa?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Tyszkiewicz
Beata Tyszkiewicz (ONS.pl)
ycipk-1y9pdy

Kilka dni temu udało nam się dowiedzieć od osoby związanej z produkcją programu, że jeszcze nie zdecydowano, kto zastąpi Beatę Tyszkiewicz i czy w ogóle jest taka potrzeba. W rozmowie z naszą redakcją aktorka wyznała, że nie zastanawia się nad tym, kto mógłby ją zastąpić. - Staram się o tym nie myśleć - skwitowała.

Teraz okazuje się, że coraz częściej mówi się o zastępstwie Tyszkiewicz i padło nawet konkretne nazwisko. Jak informuje "Fakt", najpewniejszą kandydatką na jurorskie stanowisko jest Grażyna Szapołowska.

- Wiadomo, że osoba, która przyjdzie na miejsce Beaty Tyszkiewicz, nie może być byle kim. Nie ma mowy o celebrytce bez dokonań. A pani Grażyna też ma niezwykłą klasę i charyzmę. Przede wszystkim też jest damą - powiedział informator tabloidu. Dodał też, że z aktorką prowadzone są już nawet negocjacje.

ycipk-1y9pdy

- Nikt nie ma wątpliwości, że dzięki swojemu czarowi i stylowi bycia Szapołowska świetnie ubarwiłaby show - przyznało źródło "Faktu".

Miejmy nadzieje, że już niebawem produkcja uchyli rąbka tajemnicy. Ta kandydatura jest dość prawdopodobna, tym bardziej, że aktorka była już jurorką w "Bitwy na głosy". Widzielibyście Grażynę Szapołowską w "Tańcu z gwiazdami"? Sprawdziłaby się w tej roli?

Daniel Wysocki/ONS ONS.pl
Podziel się
ycipk-1y9pdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1y9pdy

ycipk-1y9pdy
ycipk-1y9pdy