Qaqwqwrqw

Zmiany w życiu Agaty Rusak z "Rolnik szuka żony"

Agata Rusak postanowiła zacząć wszystko od nowa. Na jej profilu na Instagramie nie znajdziemy już wspólnych zdjęć z Łukaszem. Za to celebrytka pochwaliła się nową fryzurą!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Rusak i Łukasz
Agata Rusak i Łukasz (Materiał prasowy, Fot: Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

Agata i Łukasz to najbardziej kontrowersyjna para ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". Głównie za sprawą zachowania rolnika. Łukasz nawiązywał kontakty ze swoimi kandydatkami poza kamerami, mamił je obietnicami, by potem dać im kosza na oczach kamer. W obliczu pretensji zachował się jeszcze gorzej, atakując zrozpaczoną dziewczynę.

Zaledwie po kilku miesiącach znajomości Łukasz oświadczył się dziewczynie podczas programu. Teraz za to z profilu Agaty na Instagramie zniknęły wszystkie zdjęcia, na których był Łukasz. To koniec tej miłości.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska: Rolnictwo jest sexy!

Qaqwqwrqw

Agata Rusak postanowiła zmienić swoje życie. Po nieudanej miłości nie ma ani śladu. Celebrytka pożegnała ukochanego smutnym wierszem. Można uznać go za komentarz po rozstaniu z Łukaszem.

Layer 1

"Mój kochany, przykro mi Dłużej tak nie może być. Coś musimy zrobić z tym Mój kochany, przykro mi. Lecz bateria pada i Tracę zasięg, gubię rytm. Nie dzwoń do mnie więcej. To mi nie pomaga. Co o tobie myśleć wiem. Nie dzwoń do mnie więcej. Wbijasz mi nóż w serce. A dokładnie w jego strzęp. Dzięki za wszystko. Ja nie upadłam aż tak nisko. I siłę mam. Dalej pójdę sama. Już całkiem sama. Czy to jest taki dramat? Więc dzięki za wszystko. Ja nie upadłam aż tak nisko. I siłę mam. Dalej pójdę sama. Już całkiem sama. Czy to jest taki dramat? Wcale nie."

Agata Rusak, wpis na Instagramie, Zouzy - Dzięki za wszystko/Zakochani po uszy

Oprócz wiersza na profilu na Instagramie Agaty znajdziemy zdjęcie w jej najnowszej fryzurze. Trzeba przyznać, że wygląda kwitnąco! Jak wiadomo, metamorfoza zazwyczaj zwiastuje duże zmiany w życiu kobiety.

Qaqwqwrqw

Koniecznie odwiedźcie jej profil kilkając TUTAJ.

Polub WP Teleshow
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw