Zmiany w ramówce Dwójki. Znikają "Paranienormalni Tonight", mają się pojawić nowe programy rozrywkowe

Zmiany w ramówce Dwójki. Znikają "Paranienormalni Tonight", mają się pojawić nowe programy rozrywkowe
Źródło zdjęć: © ONS.pl

20.01.2016 10:12, aktual.: 16.12.2016 12:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O zakończeniu współpracy z Dwójką poinformowali już kilka dni temu sami kabareciarze.

- W związku z licznymi zmianami w TVP, nie uda nam się zrealizować kolejnego sezonu "Paranienormalni Tonight". Takie są oficjalne decyzje władz telewizji w tej sprawie i koniec - pisali na fanpage'u na Facebooku.

Post wywołał falę komentarzy, w których internauci nie kryli swojego zaskoczenia, ale też nie szczędzili wsparcia ulubionym komikom. Informację potwierdził oficjalnie Maciej Chmiel w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl.

- Starać się będę schodzić z pewnej nadreprezentacji kabaretów w TVP2, wprowadzając w ich miejsce inne programy.

Na razie nie wiadomo, jaką wizję ma nowy szef i jakiego typu mają być to programy. W ramówce pozostaje jednak "Latający Klub 2", prowadzony przez Marcina Wójcika z Ani Mru Mru i Roberta Górskiego z Kabaretu Moralnego niepokoju. Nowy szef TVP2 zapowiada również, że program zostanie zasilony o nowe kabarety i ma stać się "polem do eksperymentów".

Dwójka jest inteligencka, obliczona na kontakt widza z kulturą, sztuką, dobrze zrobionym serialem. To 95 proc. naszych aktywności i chciałbym się na tym skupić- zapowiadał Chmiel w radiu Tok FM.

"Paranienormalni Tonight" obecni byli na antenie w TVP2 od wiosny ubiegłego roku. Jesienią drugą edycję programu nadawano w czwartki o 20.40. Oglądało ją średnio 1,19 mln widzów. Dwójka w czasie jego emisji przegrywała z jednak konkurencją. Kabareciarze w tej sytuacji dziękują za dwa sezony i mają nadzieję na ponowne spotkanie z telewidzami.

- Dziękujemy wszystkim, którzy słali nam dobrą energię i trzymali za nas kciuki. Dziękujemy cudownej ekipie, która ciężko pracowała przy tym projekcie. Dziękujemy wspaniałej publiczności w studio i ponad milionowej widowni przed telewizorami- piszą na Facebooku.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także