Zmiany u Magdaleny Ogórek. Wszystko przez COVID-19

Magdalena Ogórek zmienia swoją karierę zawodową?
Magdalena Ogórek zmienia swoją karierę zawodową?
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

07.02.2022 07:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magdalena Ogórek nie pojawi się już w studiu TVP u boku Jarosława Jakimowicza. Zrezygnowała z udziału w programie "W kontrze". Widzowie czekają na nowy program z jej udziałem, a tymczasem słuchacze... musieli pożegnać się z audycją dziennikarki.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, "W kontrze" TVP Info doczeka się poważnych zmian. Magdalena Ogórek nie będzie już współprowadzić programu z Jarosławem Jakimowiczem. Telewizja Polska ujawniła, że w programie pojawią się nowi prowadzący: Katarzyna Ciepielewska i Łukasz Sobolewski. Poprowadzą weekendowe wydania, natomiast w pozostałe dni w studiu będą debatować Jarosław Jakimowicz i Agnieszka Oszczyk, która zastąpiła Magdalenę Ogórek podczas jej nieobecności.

Ogórek w grudniu 2021 r. informowała, że zachorowała na COVID-19. Siłą rzeczy zniknęła z pracy w telewizji, by skupić się na swoim zdrowiu. "W kontrze" współprowadziła coraz dłużej Oszczyk, aż zaczęto spekulować, czy Ogórek w ogóle wróci do spierania się z Jakimowiczem na wizji. Teraz "Press" podaje, że przez problemy ze zdrowiem Ogórek musiała zapomnieć także o pracy w Radiu Łódź.

Jak podaje "Press", zniknęła audycja Magdaleny Ogórek w Radiu Łódź. Dziennikarka, która z rozgłośnią związała się w październiku 2021 r., nie wróciła do pracy po urlopie zdrowotnym. Dlaczego?

Ogórek skomentowała to:

- Nie ma tu żadnej tajemnicy. Na początku grudnia przeszłam dość intensywnie COVID-19. Lekarz uznał, że mam zbyt dużo obowiązków, jak na okres rekonwalescencji. Przed koronawirusem pracowałam siedem dni w tygodniu.

I dodała: - Z szefostwem Radia Łódź jestem w miłym kontakcie.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (68)
Zobacz także