RozrywkaZmiana w "Sanatorium miłości". Jest nowa godzina emisji

Zmiana w "Sanatorium miłości". Jest nowa godzina emisji

Zmiana w "Sanatorium miłości". Jest nowa godzina emisji
Źródło zdjęć: © Facebook.com
Urszula Korąkiewicz

25.02.2020 18:51, aktual.: 25.02.2020 19:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dobra wiadomość dla fanów "Sanatorium miłości". Kolejny odcinek zostanie wyemitowany nieco wcześniej. Sprawdźcie, o której!

TVP przyciąga w niedzielne wieczory miłosnymi historiami seniorów niemałą widownię. "Sanatorium miłości" na tyle przypadło do gustu widzom, że stacja zdecydowała o realizacji drugiej serii.

W drugim sezonie programu nie brakuje barwnych osobowości. Seniorzy nie kryją, że zgłosili się do programu właśnie w poszukiwaniu uczucia. Dobrze poznali smak samotności i chcą otworzyć się na to, co jeszcze los ma dla nich w zanadrzu. Chcą pokazać, że dojrzała miłość może się jeszcze przydarzyć.

Mimo pokaźnego bagażu doświadczeń umieją się bawić i cieszyć się życiem. Co więcej, podczas pobytu w uzdrowisku chcą dać sobie szansę dowiedzieć jak najwięcej o kolegach z turnusu. Przy okazji dają się dobrze poznać widzom.

Widzowie zaś na bieżąco śledzą, jakie przygody spotykają sympatycznych uczestników. Teraz muszą się uczulić na drobną zmianę. Standardowo randkowe show rozpoczyna się o 21.15, ale w najbliższym czasie się to zmieni. Informacja pojawiła się na facebookowym profilu programu. Kolejny odcinek, emitowany 1 marca, zobaczymy godzinę wcześniej, o 20.15.

Oglądacie "Sanatorium miłości"?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także