Trwa ładowanie...

Zmiana w emisji "Rolnik szuka żony". W wieczór wyborczy obejrzymy program później

Choć piąty sezon programu "Rolnik szuka żony" cieszy się ogromną popularnością, TVP regularnie podejmuje decyzje, które wywołują u widzów skrajne emocje. Tym razem na kolejny odcinek będą musieli poczekać nieco dłużej niż zazwyczaj.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Rolnik szuka żony - emisja znów będzie opóźniona
Rolnik szuka żony - emisja znów będzie opóźnionaŹródło: Facebook.com
d13ob01

To już kolejny raz, kiedy Telewizja Polska decyduje się na przesunięcie emisji lub zdjęcie odcinka. Mówiąc najdelikatniej, widzowie nie kryją rozczarowania. "Rolnik szuka żony" wszedł w fazę pierwszych miłosnych rozterek i dwuznacznych sytuacji. Nie brakuje też pikantnych momentów. Na naszych oczach wyrosła również kolejna celebrytka, Jessica. Wiele osób nie wyobraża już sobie niedzielnego wieczoru bez "Rolnika".

Wcześniej powodem zmian w ramówce była m.in. transmisja meczu piłki nożnej. I o ile wówczas można było oburzać się i twierdzić, że decyzja stacji jest nieprzemyślana, tak teraz, przy okazji wyborów samorządowych, zmianom w ramówce trudno się dziwić. Podsumowanie całego dnia głosowania, a także wszelkie wieści związane z wyborami będą najważniejszymi informacjami dnia zwłaszcza w telewizji publicznej. Dlatego tez fani "Rolnika" będą musieli uzbroić się w cierpliwość i poczekać na kolejny odcinek show nieco dłużej.

Zmiana jest wprawdzie niewielka, ale dość istotna. Tuż przed randkowym programem na antenie TVP 1 pojawi się audycja "Wieczór wyborczy", w trakcie której zostaną ogłoszone wstępne wyniki wyborów samorządowych. Emisja zaplanowana została w programie TVP1 na godzinę 20:55. Emisja 6. odcinka "Rolnik szuka żony" w niedzielę 21 października zaplanowana została na godz. 21:35 (a nie jak zazwyczaj o 21.15). Jednak, że w razie ważnego wydarzenia związanego z wyborami, stacja może zdecydować o zdjęciu odcinka.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d13ob01

Podziel się opinią

Share
d13ob01
d13ob01