Trwa ładowanie...

Zmarła uczestniczka show TTV, Martyna Kubacka. Jest informacja o pogrzebie

Na początku lipca pojawiła się wiadomość o śmierci Martyny Kubackiej - uczestniczki programu "Druga twarz" na TTV. Miała tylko 21 lat. Mama Martyny przekazała teraz informacje dotyczące pogrzebu.

Zmarła uczestniczka show TTV, Martyna Kubacka. Jest informacja o pogrzebieŹródło: Instagram
d2q756d
d2q756d

Informacja o tym, że Martyna Kubacka nie żyje, pojawiła się na jej facebookowym profilu. "Martynka dzisiaj odeszła z tego świata. Proszę o modlitwę za jej duszę" - przeczytali obserwatorzy 21-letniej dziewczyny. Nie przekazano do publicznej wiadomości, co dokładnie się stało. Z komentarzy publikowanych przez osoby z otoczenia Martyny można było wnioskować, że mogło dojść do nagłej zapaści; jej serce przestało bić.

Zobacz: Gilon o pracy przy programie "Druga twarz"

Mama Martyny poinformowała na Facebooku o pogrzebie córki.

"Ostatnie pożegnanie mojej córeczki Martynki odbędzie się 17.07.2020 o godz. 14. Msza święta w kościele pod wezwaniem św. Rodziny w Warszawie. Pogrzeb po mszy na Cmentarzu Parafialnym Parafii Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus w Warszawie-Włochach ul. Na Krańcu 1" - czytamy.

d2q756d

Martyna znana była głównie z programu TTV. Zgłosiła się do show "Druga twarz" ze względu na swoją babcię. Kobiecie nie podobał się wizerunek wnuczki, która stylizowała się niczym elf z filmów science fiction. W programie styliści zaproponowali Martynie nowy image, ale ten ostatecznie nie przypadł jej do gustu i pozostała przy dawnym wizerunku. Kubacka była aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieliła się swoimi stylizacjami; pracowała, wykonując makijaże.

d2q756d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2q756d