Trwa ładowanie...
d21jy6e

Nie żyje Martyna Kubacka. Była uczestniczką programu TTV

Martyna Kubacka brała udział w programie "Druga twarz" na TTV. Na facebookowym profilu 21-latki pojawiła się informacja o tym, że Martyna zmarła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie żyje Martyna Kubacka. Była uczestniczką programu TTV
(Instagram)
d21jy6e

Smutne wieści dla tych, którzy śledzili show "Druga twarz", emitowane na stacji TTV. Na facebookowym profilu Martyny Kubackiej, która brała udział w programie już jakiś czas temu, pojawiła się krótka informacja. Martyna zmarła, co nie przechodzi teraz bez echa w internecie.

Zobacz: Karolina Gilon o pracy na planie "Druga twarz"

"Martynka dzisiaj odeszła z tego świata. Proszę o modlitwę za jej duszę" - czytamy we wpisie.

d21jy6e

Szybko ruszyła lawina komentarzy. Osoby, które obserwowały Martynę próbowały dowiedzieć się, co dokładnie się stało. Mają nadzieję, że to nie jest prawda, choć w komentarzach pojawiają się wpisy osób, które były bliżej Martyny. Można przeczytać, że dziewczyna była reanimowana przez 45 minut po tym, jak jej serce przestało pracować.

Fani zostali zapewnieni, że rodzina poda więcej informacji m.in. dotyczących pogrzebu, gdy będzie na to gotowa.

"Ciężko mi w to uwierzyć, ale mam nadzieję, że teraz będzie ci lepiej. Kochamy cię i nie zapomnimy o tobie" - piszą internauci.

Martyna zgłosiła się do programu "Druga twarz" ze względu na swoją babcię. Kobiecie nie podobał się wizerunek wnuczki, która stylizowała się niczym elf z filmów science fiction. W programie styliści zaproponowali Martynie nowy image, ale ten ostatecznie nie przypadł jej do gustu i pozostała przy dawnym wizerunku.

  YouTube
(YouTube)

Kubacka była aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieliła się swoimi stylizacjami.

d21jy6e

Ostatni wpis na instagramowym profilu opublikowała w styczniu.

d21jy6e

Podziel się opinią

Share
d21jy6e
d21jy6e