Trwa ładowanie...

Zestresowana Agata Wątróbska: "Ku*wa, spodnie"

"Power Couple" znowu wzbudził wśród uczestników ogromne emocje. Agata Wątróbska nie wytrzymała. Podczas zadania posypały się wulgaryzmy.
Share
Agata Wątróbska nie wytrzymała.
Agata Wątróbska nie wytrzymała.Źródło: Instagram
d1i2who

"Power Couple" to nowy program TVN, który ze względu na ciekawą i dość skomplikowaną formę, ma szansę stać się hitem stacji. W zamku zamknięto 7 znanych par, które rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach. W najnowszym odcinku panie zmierzyły się z "ubraniowym" problemem.

Piękniejsze połówki spośród ogromu ubrań musiały znaleźć siedem elementów garderoby swoich partnerów. Miały na to cztery minuty. Utrudnieniem był fakt, że w tym samym czasie panowie musieli wybrane przez partnerki ubrania na siebie założyć. Panie dodatkowo wypełniały zadanie, znajdując się... na bieżni.

d1i2who

Agata Wątróbska miała problem ze zrozumieniem zadania. Zarzucała Janusza Chabiora ubraniami, które niekoniecznie były jego, a ten miał z kolei problem z założeniem na siebie wszystkich warstw. W pewnym momencie puściły jej nerwy. - Ku*wa, spodnie!- wykrzyknęła, nie mogąc znaleźć dolnej części garderoby ukochanego.

W sobotę 20 marca na antenie TVN-u zadebiutował program "Power Couple". W show wzięło udział 7 znanych par, które zamieszkały w zamku. Uczestnicy spędzili ze sobą 3 tygodnie. Każdego tygodnia musieli wytrzymać nie tylko w jednym miejscu z innymi, ale także wykonać różne wyzwania. W formacie chodzi o to, by wystawić miłość na próbę.

W każdym odcinku zobaczymy 3 zadania: dla mężczyzn, kobiet i par. W przypadku rywalizacji mężczyzn każda z kobiet obstawia sukces swojego partnera. Panowie nie znają sumy zakładu. Wygrana podwaja sumę zakładu, a porażka odejmuje pieniądze ze zgromadzonej puli. Identyczne reguły obowiązują w pojedynku pań. Para, która zgromadziła najmniejszą sumę pieniędzy po tych zadaniach, trafia do strefy zagrożenia.

d1i2who

Mąż Pakosińskiej jest Gruzinem. Co go zaskoczyło w Polsce? Bezbłędna reakcja

Trzecie zadanie to wspólne wyzwanie, które ma wzmocnić związek i sprawdzić współpracę między partnerami. Para, która wykonała je najgorzej, również będzie zagrożona. Na końcu pozostali uczestnicy zabawy decydują o tym, kto zostanie i będzie grał dalej, a kto wróci do domu. Wyeliminowana para opuszcza zamek z niczym, a zwycięska zgarnia wszystkie pieniądze zgromadzone podczas show.

W programie udział biorą: Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Janusz Chabior i Agata Wątróbska, Agata i Piotr Rubik, Aleksandra i Piotr Gruszka, Hubert Gromadzki i Magda Nędza, Tomek Torres i Paulina Łaba-Torres oraz Katarzyna Pakosińska i Iraklim Basilashvili. To pary z bardzo różnymi stażami związków i charakterami. Zapanować nad nimi będzie próbował gospodarz Olivier Janiak.

d1i2who

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1i2who

Podziel się opinią

Share
d1i2who
d1i2who