Trwa ładowanie...

"Zdrady": Startuje nowa paradokumentalna seria Polsatu

Share
"Zdrady": Startuje nowa paradokumentalna seria Polsatu
Źródło: Polsat
d378uie

Dzisiaj, 28 lutego, o godzinie 20.00 widzowie Telewizji Polsat zobaczą pierwszy odcinek nowej serii paradokumentalnej - *„Zdrady". Serial prezentuje historie bohaterów, których łączy ten sam problem - podejrzewają swoich życiowych partnerów o zdradę. W odkryciu prawdy pomaga im prywatny detektyw Damian Pietrow wyspecjalizowany w tego typu przypadkach.*

Bohaterowie „Zdrad”, po zapoznaniu się z wynikami pracy detektywa, zdecydują czy chcą zaprzestać dochodzenia, czy też je kontynuować i przyłapać swoją "drugą połowę" na gorącym uczynku. Zdradzonych partnerów wspiera psycholog Karolina Głowacka (Karolina Kasperek). Każdy odcinek to nowa historia i mnóstwo nowych emocji.

d378uie

Serial „Zdrady” będzie można oglądać w każdy czwartek, o godzinie 20. W roli detektywa mistrz Polski MMA zawodów amatorskich z 2008 roku w kategorii do 84 kg - Damian Rabstajn.

Bohaterem pierwszego odcinka będzie 32-letni Artur Cichocki, który od dwóch lat jest mężem 23-letniej Anny. Odkąd u mężczyzny zdiagnozowano chorobę tarczycy – znacznie przytył, a żona przestała się nim interesować. Artur podejrzewa, że Anna ma romans. Ekipa „Zdrad” odkrywa, że Anna spotyka się z jakimś mężczyzną. Nie mogąc znaleźć wystarczających dowodów - instaluje w mieszkaniu małżonków kamery…

Producentem serialu jest firma Tako Media Sp. z o.o. Reżyserem nadzorującym tę produkcję jest Okił Khamidov, znany z takich flagowych produkcji Telewizji POLSAT jak: „Świat według Kiepskich”, „Fala zbrodni”, czy seriale paradokumentalne – „Pamiętniki z wakacji”, „Dlaczego ja?”, „Trudne sprawy”.

Serial "Zdrady" oglądać będzie można od 28 lutego o godz. 20.00 na antenie Polsatu.

d378uie

Podziel się opinią

Share
d378uie
d378uie