Trwa ładowanie...

Zdjęcia do "M jak miłość" zostały przerwane

Po raz kolejny z powodu pandemii przerwano prace na planie "M jak miłość". Na razie do połowy kwietnia.

Przerwano prace nad "M jak miłość" Przerwano prace nad "M jak miłość" Źródło: kadr z serialu
d3gvffy
d3gvffy

Pandemia koronawirusa spowodowała, że wiele przedsiębiorstw musiało zawiesić swoją działalność. Rok temu teatry, kina i wszelkiego rodzaju placówki zostały zamknięte. Wstrzymano też prace na planach filmowych i serialach ze względu na zakaz gromadzenia się powyżej 50 osób, a od 24 marca powyżej dwóch. To znacząco wpłynęło na wszystkie produkcje tak lubiane przez Polaków. Wtedy przerwano po raz pierwszy place na planie "M jak miłość".

Później, gdy wszyscy nauczyli się funkcjonować w pandemii, a obostrzenia zostały nieco poluzowane, ekipa serialu wróciła na plan. W październiku jednak znów musiano wstrzymać produkcję, gdyż część ekipy była zarażona wirusem.

"Super Express" donosi, że teraz, gdy Polacy zmagają się z trzecią falą zakażeń, ekipa "M jak miłość" znów ma przerwę.

Katarzyna Cichopek o pracy na planie "M jak Miłość"

- Musieliśmy na początku marca zrobić kilkudniową przerwę, by nie narażać naszych aktorów – mówi w rozmowie z tabloidem osoba z produkcji. - Sytuacja w kraju jest coraz poważniejsza, zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego zdecydowaliśmy o przerwie w zdjęciach. Wstępnie potrwa do połowy kwietnia. Mamy nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja sprzed roku i uda nam się dotrzymać harmonogramu. Taka przerwa nie jest czymś nadzwyczajnym, co roku mniej więcej w tym okresie dajemy aktorom odpocząć.

d3gvffy

Czy to oznacza, że widzowie nie zobaczą nowych odcinków? - Uspokajamy widzów, mamy nakręcony zapas odcinków, więc "M jak miłość" nie zniknie z anteny.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3gvffy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gvffy