Trwa ładowanie...
d1d4xgc

"M jak miłość" zniknie z anteny? Widzowie nie mogą być pewni

Produkcja "M jak miłość" obawia się o przyszłość serialu w związku z koronawirusem. Nie wiadomo, kiedy ekipa znowu będzie mogła wejść na plan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Teresa Lipowska
Teresa Lipowska (Materiały prasowe)
d1d4xgc

Pandemia koronawirusa spowodowała, że wiele przedsiębiorstw musiało zawiesić swoją działalność. Teatry, kina i wszelkiego rodzaju placówki zostały zamknięte. Wstrzymano też prace na planach filmowych i serialach ze względu na zakaz gromadzenia się powyżej 50 osób, a od 24 marca powyżej dwóch.

To znacząco wpłynie na wszystkie produkcje tak lubiane przez Polaków. Jak donosi "Super Express", z anteny może zniknąć jeden z najpopularniejszych seriali, czyli "M jak miłość".

ZOBACZ: Anna Mucha faworyzuje Rafała Mroczka? Aktorka zabrała głos

- Jeśli nie wejdziemy na plan po świętach wielkanocnych, to nie nagramy odcinków, które widzowie powinni zobaczyć jesienią - powiedziała w tabloidzie osoba z produkcji.

d1d4xgc

Podobno Telewizja Polska planuje zawiesić emisję dalszych odcinków już od kwietnia.

Przeczytaj: Odeszły z "M jak miłość". Nie każda z nich zrobiła to dobrowolnie

- Nieoficjalnie mówi się, że TVP planuje zawiesić emisję serialu już w kwietniu, by na wszelki wypadek mieć zapas na jesień. Sytuacja jest dynamiczna i nie wiadomo kiedy ekipy ponownie wejdą na plan.

Basia Kurdej-Szatan, która gra w "M jak miłość" podkreśla, że zdrowie jest najważniejsze.

d1d4xgc

- Nie mam takich oficjalnych informacji, ale jeśli to się wydarzy, to zdrowie jest najważniejsze. Wiadomo, że wszyscy będziemy tęsknić za planem zdjęciowym, a publiczność za odcinkami, ale jestem przekonana, że ten czas szybko nam minie. Wykorzystamy go na inne ważne sprawy, poświęcimy się swoim rodzinom bardziej, a potem z jeszcze większą przyjemnością wrócimy! Tymczasem zakaz wychodzenia jest do świąt, więc zobaczymy, co się wydarzy niebawem. A wszystkim życzę dużo, dużo zdrówka!

Będziecie tęsknić za "M jak miłość"?

d1d4xgc

Podziel się opinią

Share

d1d4xgc

d1d4xgc