Trwa ładowanie...

Odeszły z "M jak miłość". Nie każda z nich zrobiła to dobrowolnie

Aktorek od dawna nie można zobaczyć w najpopularniejszym polskim serialu. Scenarzysta Ilona Łepkowska, zdradziła w jakich okolicznościach Małgorzata Kożuchowska i Agnieszka Fitkau-Perepeczko pożegnały się z produkcją.

Odeszły z "M jak miłość". Nie każda z nich zrobiła to dobrowolnieŹródło: Materiały prasowe
d2bapyk
d2bapyk

O wdowie po serialowym Janosiku ostatnio znowu zrobiło się głośno. Aktorka odeszła z "M jak miłość" 11 lat temu i zaszyła się w swoim domu w Australii. Grała dość ożywiającą Grabinę postać Simony Müller. Jej bohaterka była wyzwolona seksualnie, czym denerwowała serialowego Lucjana.

Zobacz: Mroczek wizualizuje sobie aktorstwo: "Moje życie tak się potoczyło"

Okazuje się, że to nie Agnieszka Fitkau- Perepeczko zrezygnowała z gry, a produkcja z niej. Zdaniem Ilony Łepkowskiej obsadzenie aktorki w tej roli było błędem.

- Pani Agnieszka miała przekonanie, że może wpływać na swój wątek, że może wpływać na to, że będzie on rozbudowywany, sugerować rozwiązania. To było bardzo złe. Dlatego z niej zrezygnowano - wyjawiła w rozmowie z "Faktem".

d2bapyk

Scenarzystka dodaje, że 77-latka niezbyt dobrze radziła sobie na planie.

- Jej wątek był za bardzo rozbudowany. Okazało się, że ponad możliwości aktorskie pani Agnieszki - zdradziła Łepkowska.

Z kolei Małgorzata Kożuchowska samodzielnie podjęła decyzję o odejściu z produkcji. Czuła, że w tej roli się nie rozwija. Nie powiedziała jednak o tym "królowej polskich seriali".

- O odejściu Małgorzaty Kożuchowskiej dowiedziałam się z internetu. Zadzwoniła do mnie później w tym samym dniu. Mówi do mnie: "Ilona, pewnie już wiesz". Odpowiedziałam, że wiem, ale problem w tym, że nie od niej bezpośrednio. To było najbardziej bolesne - wspomina scenarzystka.

Ilona Łepkowska pokusiła się na małą zemstę, stąd do śmierci Hanki Mostowiak doszło w komiczny sposób po zderzeniu auta bohaterki z kartonami. Odtąd żaden z aktorów grających kluczowe postaci nie odważył się odejść na stałe z "M jak miłość".

d2bapyk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bapyk