Trwa ładowanie...

"Zawsze warto": Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska, Julia Wieniawa. Co łączy je z bohaterkami serialu?

W nowym serialu "Zawsze warto" Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa wcielają się w zupełnie inne od nich samych bohaterki. Każda z nich znalazła jednak w sobie coś, co łączy ją z odgrywaną postacią.

"Zawsze warto": Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska, Julia Wieniawa. Co łączy je z bohaterkami serialu?Źródło: Materiały prasowe
d2xedwm
d2xedwm

"Zawsze warto" to nowy serial Polsatu. Marzeniem Marty było stworzyć pełen miłości dom, ale przez jedno zdarzenie jej plany legły w gruzach. Dorota przez lata tkwi w związku z mężczyzną, który stopniowo zabiera jej wolność i godność. Natomiast Ada jest samotną młodą matką, która ma w sobie mnóstwo determinacji, by zawalczyć o lepszą przyszłości dla siebie i dla syna. Co aktorki serialu "Zawsze warto" mówią o swoich bohaterkach w wywiadzie dla magazynu "Viva!"?

"Jak Marta chciałam mieć kogoś, kto jest najlepszym przyjacielem, pasjonującym człowiekiem, czułym kochankiem. Można powiedzieć, że to marzenie każdej kobiety i jest to banalne - powiedziała Weronika Rosati.

"Nie potrafię sobie wyobrazić, że mogłabym żyć z takim partnerem jak Dorota. Kiedyś byłam blisko, na szczęście moje życie podryfowało w inną stronę i nie utknęłam w tamtym związku - dodała Katarzyna Zielińska.

d2xedwm

"Ada ma ciemną przeszłość. Dlatego to była trudna postać do zagrania. Pomogło mi to, że sama obracałam się w różnych towarzystwach, mam wielu przeróżnych znajomych i zmysł obserwacji. To pierwsza rola, gdzie dużo scen zagrałam pierwszy raz i przełamuję wiele tematów tabu. Na przykład prostytucji. Serial mówi o tym, że zawsze warto zawalczyć o siebie" - podsumowała Julia Wieniawa.

"Zawsze Warto": zobaczcie zwiastun serialu z Rosati, Zielińską i Wieniawą

d2xedwm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xedwm