Trwa ładowanie...
d3cxp0w

"Zawsze warto": Julia Wieniawa o swojej bohaterce: obie mamy w sobie mnóstwo determinacji

Julia Wieniawa zagości jesienią na ekranach w nowym serialu, "Zawsze warto". Co ma do powiedzenia o swojej serialowej bohaterce?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa w nowym serialu Polsatu
Julia Wieniawa w nowym serialu Polsatu (polsat)
d3cxp0w

"Zawsze warto" to opowieść o tym, że nigdy nie jest za późno, by odbić się od dna, zacząć wszystko od nowa, czy znaleźć nową miłość. Bohaterkami są trzy kobiety: Marta, Dorota i Ada, których losy splotły się w dramatycznych okolicznościach.

Poznajcie bliżej najmłodszą z nich – bohaterkę Julii Wieniawy.

22-letnia Ada wychowywała się z bratem (Bartosz Obuchowicz) w domu dziecka. Tam też poznała swoją przyjaciółkę Ewę (Zofia Domalik). Jako nastolatka wzięła ślub i urodziła dziecko. Później jej mąż zniknął, zostawiając ją z dzieckiem i kredytami opiewającymi na setki tysięcy złotych.

polsat

Młoda matka wpadła w szpony prostytucji. Stręczyciel Italian (Dariusz Majchrzak) zmusza Adę do bycia call girl, ale ona stara się zrobić wszystko, by się od niego uwolnić. Ada marzy o lepszej przyszłości dla siebie i dla syna Doriana (Kamil Jaroszewski), który przebywa w rodzinie zastępczej pod opieką Justyny (Barbara Kałużna).

d3cxp0w

Na drodze dziewczyny staje też były mąż Marty – Marek (Jacek Knap), który próbuje pomóc jej wyjść z długów. Jednak Ada gra według swoich reguł i często wbrew prawu…

polsat

Co sądzi o swojej bohaterce Julia Wieniawa? Co je łączy?

- Ada jest najbardziej energiczną z dziewczyn. Bardzo szybko podejmuje decyzje, często pochopnie. Jest trochę szalona, ma kolorowy styl i mroczną przeszłość. Jesteśmy podobne pod tym względem, że obie mamy w sobie mnóstwo determinacji i wytrwałości – mówi Wieniawa.

Jak potoczą się losy Ady? Przekonacie się jesienią na antenie Polsatu.

d3cxp0w

Podziel się opinią

Share

d3cxp0w

d3cxp0w