Trwa ładowanie...
dms3k6g

"Zawsze warto": oficjalny zwiastun serialu

"Zawsze warto" już niedługo zadebiutuje na antenie Polsatu. W serialu zagrają m.in. Julią Wieniawą, Weroniką Rosati i Katarzyną Zielińską.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Zawsze warto": oficjalny zwiastun serialu
"Zawsze warto": oficjalny zwiastun serialu (Materiały prasowe)
dms3k6g

"Zawsze warto" - nowy serial Polsatu

Bohaterkami serialu "Zawsze warto" są trzy kobiety: Marta (Weronika Rosati), Dorota (Katarzyna Zielińska) i Ada (Julia Wieniawa). Prawniczka, gospodyni domowa i dziewczyna do towarzystwa. Pozornie trzy różne osobowości, których nic nie powinno łączyć. Jednak jak się okazuje, każda z nich zmaga się z problemem, który wydaje się być nie do rozwiązania.

"Zawsze warto próbować odbić się od dna, poszukać nowej drogi, znaleźć nową miłość. Zawsze warto pokazać światu, że stać nas na bunt, na to, by wyjść z kąta i zawalczyć o siebie - o swoją indywidualność, rodzinę, szczęście i prawo do mówienia ‘nie’" - czytamy w opisie serialu.

dms3k6g

"Zawsze warto" - obsada, zwiastun, premiera

W głównych rolach wystąpią Julia Wieniawa, Weronika Rosati oraz Katarzyna Zielińska. W serialu pojawią się także: Małgorzata Pieczyńska, Jacek Knap, Paweł Ławrynowicz, Mariusz Bonaszewski, Bartosz Obuchowicz, Bartłomiej Kotschedoff, Dariusz Majchrzak, Karol Dziuba, Aleksy Komorowski, Hubert Kułacz, Joanna Balas i Joanna Kuberska.

Dokładna data premiery pozostaje nieznana. Wiadomo jednak, że serial pojawi się we wrześniu 2019 r. na antenie Polsatu

Sprawdź oficjalny zwiastun "Zawsze warto".

dms3k6g

Podziel się opinią

Share

dms3k6g

dms3k6g
dms3k6g