Trwa ładowanie...
d2xz442

Zawadzka miała pokazać się na Eurowizji. Nawet Orzech był zaskoczony zmianą

Mimo iż polski reprezentant nie dostał się do finału Eurowizji, to podczas sobotniego koncertu cały świat miał zobaczyć piękną Marcelinę Zawadzką, która dostała zadanie przekazania punktów od polskiego jury. Nieoczekiwanie na ekranie pojawił się ktoś zupełnie inny. Wiemy, co się stało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcelina nieoczekiwanie się rozchorowała
Marcelina nieoczekiwanie się rozchorowała (East News)
d2xz442

Przez ostatnie kilka edycji, polski werdykt na Eurowizji przekazywała Anna Popek. W tym roku miała ją zastąpić Marcelina Zawadzka. Piękna Miss Polonia na pewno zrobiłaby duże wrażenie na fanach konkursu. Niestety w ostatniej chwili trzeba było szukać za nią zastępstwa.

Gdy prowadzący koncert ogłosili, że połączą się ze studiem w Polsce, Artur Orzech powiedział: "Marcelina jest już gotowa". W tym momencie na wizji pojawił się znany z "Pytania na śniadanie" Mateusz Szymkowiak.

Jak udało nam się dowiedzieć, Zawadzka nagle się rozchorowała i polska ekipa musiała szybko szukać zastępstwa. Mateusz stanął na wysokości zadania i wypadł dobrze, choć żałujemy, że Marcelina nie miała okazji zaprezentować się przed europejską widownią.

d2xz442
d2xz442

Podziel się opinią

Share

d2xz442

d2xz442