Trwa ładowanie...

Zawadzka kolejną prowadzącą "The Voice of Poland 8". Wygryzła Kurdej-Szatan?

Marcelina Zawadzka przeżywa ostatnio swój najlepszy okres w życiu. Wreszcie zaczęło się jej układać w życiu prywatnym, w dodatku jej kariera zawodowa nabiera tempa. Gwiazda TVP niedługo sprawdzi się w nowej roli. Jak się okazuje, Zawadzka została jedną z prowadzących "Voice of Poland 8". Czy w związku z tym Barbara Kurdej-Szatan straci pracę?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Zawadzka kolejną prowadzącą "The Voice of Poland 8". Wygryzła Kurdej-Szatan?Źródło: ONS.pl
d39duaj

W mediach od jakiegoś czasu plotkowano, że Zawadzka miałaby zastąpić w "The Voice" Kurdej-Szatan. Tym bardziej, że gwiazda "M jak miłość" brała udział w protestach przeciwko reformie sądownictwa, co miałoby nie podobać się władzom stacji.

W miniony weekend w Szczecinie odbył się koncert "The Voice of Poland Pod Żaglami". Imprezę poprowadził Tomasz Kammel i właśnie Zawadzka. Śliczna miss miała okazję poczuć emocje towarzyszące programowi. A już na jesieni będziemy mogli zobaczyć ją w ósmej odsłonie muzycznego show! Marcelina ma rozmawiać z uczestnikami w tzw. Red Roomie.

Co w takim razie z Kurdej Szatan? Czy obecność prowadzącej "Bake Off - Ale Ciacho" przekreśliło jej szanse na udział w programie? Nic z tych rzeczy. Okazuje się, że najprawdopodobniej program poprowadzą Tomasz Kammel, Maciej Musiał, Barbara Kurdej-Szatan i Marcelina Zawadzka.

d39duaj

Będziecie oglądać kolejną edycje "The Voice"?

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
The voice of Poland WP.PL
The voice of Poland Źródło: WP.PL
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d39duaj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39duaj
d39duaj