Trwa ładowanie...

"Zatrzymaj chwile": Anna Popek współprowadzącą nowy program w TVP1

Nowy program "Zatrzymaj chwile", opowiadający o polskich seniorach i najważniejszych chwilach ich życia, będzie miał premierę w TVP1 11 września br. o godz. 17:30. Program poprowadzą Anna Popek i Katarzyna Kołeczek.
Share
"Zatrzymaj chwile": Anna Popek współprowadzącą nowy program w TVP1
Źródło: AKPA
d1gq3xn

Anna Popek idzie jak burza. Po tym, jak prezenterka stała się ulubienicą prezesa Jacka Kurskiego, jest zasypywana kolejnymi zawodowymi propozycjami. W ciągu ostatnich miesięcy nie tylko współprowadziła z Agatą Młynarską "Świat się kręci", ale również została gospodynią programów "Akcja wakacje", "Halo Polonia" oraz "Co słychać, Polsko?". Okazuje się, że to nie wszystkie nowe obowiązki gwiazdy TVP. Już w najbliższą niedzielę (11 września br.) na antenie TVP1 zadebiutuje kolejna produkcja z Popek w roli głównej. Na ekranie towarzyszyć jej będzie aktorka Katarzyna Kołeczek.

Jak poinformowało Centrum Informacji TVP, "Zatrzymaj chwile" to program, którego bohaterami są niezwykli ludzie - starsze osoby, które mają do opowiedzenia wzruszające i pouczające historie, jednak często nie mają już nikogo, kto może ich wysłuchać. Program ma za zadanie zmienić postrzeganie starszych osób wśród młodych, złamać krzywdzący stereotypowy obraz seniora i docenić ich za podejście do życia. Produkcja pokaże także, że seniorzy mogą być aktywni, udzielać się społecznie i rozwijać swoje pasje. "Zatrzymaj chwile" będzie emitowana na antenie TVP1 w niedziele o godz. 17:30 (tutaj możecie sprawdzić aktualny program telewizyjny).

d1gq3xn

- Moim zdaniem jest to czas najlepszy z możliwych, kiedy można emitować tego typu program. Chcielibyśmy, aby był to program familijny, a sprzyja temu pora nadawania, ponieważ w niedzielne jesienne popołudnia przed telewizorami zasiada międzypokoleniowa publiczność, na której nam najbardziej zależy. To będzie program mówiący o tym, że każdy etap w życiu może być piękny. Emocje, ludzkie historie są tym, co do telewizji ludzi najbardziej przyciąga. I mam nadzieję, że tak będzie tym razem - podsumowała Ewa Nowicka, zastępca dyrektora TVP1, w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl.

Zobacz także: Jacek Kurski: "Ania Popek ma stosunkowo niewiele programów"

d1gq3xn

Podziel się opinią

Share
d1gq3xn
d1gq3xn