Zaskoczyli Dorotę Wellman na antenie "Dzień Dobry TVN". Niczego się nie spodziewała

Koledzy z "DDTVN" zaskoczyli Dorotę Wellman w dniu jej urodzin 
KAPiF.pl
Koledzy z "DDTVN" zaskoczyli Dorotę Wellman w dniu jej urodzin KAPiF.pl
Źródło zdjęć: © kapif | � by KAPIF.pl

02.03.2023 11:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ależ to była niespodzianka! Zespół "Dzień Dobry TVN" kompletnie zaskoczył Dorotę Wellman w czwartkowym wydaniu programu. Mina dziennikarki była bezcenna!

Dorota Wellman 2 marca obchodzi swoje urodziny. W tym roku wypadły one w czwartek, kiedy dziennikarka prowadziła wraz z Marcinem Prokopem "Dzień Dobry TVN". Koledzy z programu, co w zasadzie nie powinno dziwić, nie zapomnieli o jubilatce. Podczas jednego z wejść na antenę zaskoczyli ją całkowicie niespodzianką.

Wybierz z nami najlepszy polski film! Kliknij, by zagłosować na swojego faworyta

Mateusz Hładki zakradł się zza kulis z wielkim bukiem pąsowych róż, które wręczył dziennikarce. Chwilę później w studiu "Dzień Dobry TVN" rozległo się gromkie "sto lat" odśpiewane przez zespół porannego pasma.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dorota Wellman nie kryła wdzięczności dla kolegów z programu, choć warto wspomnieć, że nie był to jedyny urodzinowy akcent w czasie czwartkowego wydania śniadaniowego show TVN.

Do urodzin dziennikarki nawiązywano wielokrotnie, chociażby wtedy, gdy Marcin Prokop obwiesił swoją ekranową partnerkę biżuterią czy też na koniec, gdy Wellman podziękowała widzom za płynące pod jej adresem życzenia.

- Bardzo państwu dziękuję, jestem wzruszona - powiedziała na zakończenie programu jubilatka, po czym Marcin Prokop złożył obietnicę, że jutro "przyjdą trzeźwi do pracy". Nagranie z niespodzianki dla Doroty Wellman i reakcję prezenterki możecie zobaczyć w opublikowanym na Instagramie fragmencie programu TVN.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" znęcamy się nad ofertą SkyShowtime (ale chwalimy "Yellowstone"), podziwiamy Brendana Frasera w "Wielorybie" i nabijamy się z polskich propozycji na Eurowizję. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także