Trwa ładowanie...

Zarobki młodych gwiazd seriali robią wrażenie. Niejeden starszy aktor może im zazdrościć

Nastolatki zarabiające po kilka tys. zł dziennie? W telewizji to nic niezwykłego. Młode gwiazdy z filmów i seriali nie muszą kończyć szkół aktorskich, by swoimi zarobkami przyćmić niejednego znacznie starszego i bardziej doświadczonego aktora.

Zarobki młodych gwiazd seriali robią wrażenie. Niejeden starszy aktor może im zazdrościćŹródło: Filmpolski.pl
d1jfauj
d1jfauj

Jak donosi "Super Express", zarobki młodych aktorów w popularnych serialach rozpoczynają się od 800 zł za dzień zdjęciowy. Przy czym znane twarze i nazwiska mogą liczyć nawet na 4-5 tys. zł dziennie. Właśnie takie gaże przysługiwały Maciejowi Musiałowi czy Julii Wróblewskiej, którzy nie są już nastolatkami i ustąpili miejsca młodszym kolegom.

Teraz na topie jest 17-letni Adam Zdrójkowski. Odtwórca jednej z głównych ról w "Rodzince.pl" pojawia się w serialach i filmach fabularnych od ponad dekady i zarabia 3 tys. zł za dzień pracy na planie.

Filmpolski.pl
Źródło: Filmpolski.pl

Na drugim miejscu najlepiej zarabiających dziecięcych gwiazd jest Mateusz Pawłowski (13 lat), serialowy młodszy brat Zdrójkowskiego, związany z "Rodzinką.pl" od 7 lat. Na jego konto wpływa 2,5 tys. zł za jeden dzień zdjęciowy. Podium zamyka 19-letnia Wiktoria Gąsiewska (na zdjęciu), znana z "Barw szczęścia", "Rodzinki.pl", "Rodziny zastępczej", "Katynia" czy "Jasminum", która dostaje 2 tys. zł dziennie.

ons.pl
Źródło: ons.pl

Na 4-cyfrowe zarobki mogą także liczyć 13-letni bliźniacy Antoni i Kajetan Borowscy z "Przyjaciółek", 16-letni Krystian Domagała ("M jak Miłość") i 18-letnia Julia Królikowska ("Klan"). 15-letni Hubert Zduniak, który poszedł w ślady mamy, Dominiki Ostałowskiej, zarabia 800 zł za dzień pracy na planie "Pierwszej miłości".

d1jfauj
d1jfauj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jfauj