Trwa ładowanie...
ycipk-dhvfv8

"Zaręczyny" przed kamerami? TVP będzie swatać w kolejnym show

Niebawem będziemy mogli zobaczyć w TVP kolejny program o sercowych podbojach. Czego możemy się spodziewać?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ada Fijał została prowadzącą show
Ada Fijał została prowadzącą show (Materiały prasowe)
ycipk-dhvfv8

Telewizja Polska w ostatnim czasie stawia na randkowe programy. Trudno się dziwić, "Rolnik szuka żony" już od czterech sezonów jest niewątpliwym hitem stacji. Popularnością cieszy się także "Pierwsza randka". W TVN z kolei przyjął się nawet kontrowersyjny "Ślub od pierwszego wejrzenia" TVP więc idzie za ciosem i szykuje kolejne matrymonialne show, tym razem jednak w zupełnie innej formule. "Zaręczyny", bo o tym programie mowa, będą pokazywały całą drogę do… właśnie oświadczyn uczestników z ich, jak można się domyślić, nic nie podejrzewającymi partnerkami.

Jak można się dowiedzieć z zapowiedzi programu, kamery będą towarzyszyć wszystkim przygotowaniom do podniosłego wydarzenia. Widzowie zobaczą więc poszczególnego kroki od momentu, gdy bohater pojawi się w "sztabie organizacyjnym" programu, poprzez przygotowania, aż po moment kulminacyjny, czyli wręczenie pierścionka i reakcję ich partnerek. W realizacji idealnych zaręczyn pomagać będą aktorka Ada Fijał i weddingplannerka Paulina Komorowska.

W show mają wziąć udział bohaterowie wyłonieni z castingów. Jak udało się dowiedzieć portalowi wirtualnemedia.pl, integralnym elementem reality-show będzie ukazanie kulis produkcji telewizyjnej - spotkania z twórcami, planowanie nagrania, rozmowy i ćwiczenia z bohaterem programu, dokumentacja i prace przygotowawcze oraz ujęcia zza kulis w trakcie przebiegu samego wydarzenia.

ycipk-dhvfv8

Pilotażowy odcinek show telewizyjna Dwójka wyemituje w niedzielę 17 grudnia o 16.20. Stacja nie podjęła jednak decyzji, kiedy rozpocznie regularną emisję.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-dhvfv8

ycipk-dhvfv8
ycipk-dhvfv8