RozrywkaZaprosił do programu Piaska. "Ujawnimy, że jesteśmy parą?"

Zaprosił do programu Piaska. "Ujawnimy, że jesteśmy parą?"

Za nami kolejny odcinek programu "Kuba Wojewódzki"
Za nami kolejny odcinek programu "Kuba Wojewódzki"
Źródło zdjęć: © kadr z programu

29.09.2021 00:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ostatnim odcinku programu "Kuba Wojewódzki" gośćmi byli Andrzej Piaseczny oraz Young Leosia. Pojawiły się tematy coming outu i palenia marihuany. Bynajmniej nie medycznej.

Mimo zapowiedzi "Kuba Wojewódzki" nie zniknął z anteny TVN. Ostatni odcinek programu upłynął pod znakiem muzyki. Prezenter zaprosił na swoją kanapę Andrzeja Piasecznego, który w tym roku skończył 50 lat oraz Young Leosię, 23-letnią raperkę, która szturmem podbija listy przebojów. Głównym tematem rozmowy Wojewódzkiego i Piaska był niedawny coming out muzyka. W pewnym momencie Piasek zażartował, że ma na biurku zdjęcie Wojewódzkiego. Ten odpowiedział: - Czy to jest ten moment, w którym ujawnimy, że jesteśmy parą? Bo zaczynam być zaniepokojony.

- Parą idiotów – uciął Piasek.

Wojewódzki nawiązał do faktu, że coming out Piaska nastąpił na dość późnym etapie jego kariery. - Mam wrażenie, że żyłeś w jakimś dualizmie. Andrzej i Andrzej publicznie.

- I ja w nim pozostanę – odpowiedział Piasek – Bo nie znoszę myślenia o ludziach publicznych, w tym o sobie, że jesteśmy zobowiązani do tego, żeby wam, państwu, powiedzieć wszystko od A do Z.

Wojewódzki postanowił podzielić się myślą: - Dlatego drażnią mnie środowiska LGBT, które dzięki warunkom zewnętrznym się radykalizują. Nie mają prawa ani tobie, ani mnie, ani wam mówić: "a dlaczego tak długo?", "a dlaczego nie wczoraj?" To jest pewien rodzaj wykluczenia, a wykluczenie to jest jakiś rodzaj mentalnego faszyzmu.

Piasek nie przyznał mu jednak racji: - Chcę być bardzo ostrożny w mówieniu o tym. A ta ostrożność wynika z tego, że, jak pewnie wiesz, wypowiadałem bardzo wiele kwestii, które pozostają wbrew temu radykalizmowi środowisk.

- Ale nie akceptujmy tego radykalizmu jako punktu odniesienia… - przerwał mu Wojewódzki.

Young Leosia - Jungle Girl feat. Żabson

- Trochę muszę go akceptować – odparł Piasek. - Bo radykalizuje się druga strona, strona przeciwników. I oczywiście zawsze można wybrać mądrość i spokój. Ale problem polega na tym, że mądrość i spokój przebijają się trochę łagodniej do świadomości zbiorowej […]. Na nienawiść nie należy reagować nienawiścią, ale jakoś trzeba reagować […]. Dzisiaj trzeba mówić troszkę głośniej po to, żebyście wy słyszeli – powiedział w stronę publiczności.

Drugim gościem była Young Leosia. W rozmowie z nią jak bumerang powracały tematy pieniędzy i palenia marihuany. – Czy twoja mama wie, że jarasz? – zapytał ją Wojewódzki. Gdy odpowiedziała, że tak, dopytał: - Czy twoja mama jara z tobą?

- Moja mama akurat nie jara, ale tata jara – odparła Leosia, na co Wojewódzki zaczął skandować "Wolne media!".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (42)
Zobacz także