Żaklina z "Top Model" w ciąży przytyła 21 kg. Ma kompleksy? Nic z tych rzeczy

Żaklina znana z "Top Model" jest w 8. miesiącu ciąży. Przytyła 21 kg
Żaklina znana z "Top Model" jest w 8. miesiącu ciąży. Przytyła 21 kg
Źródło zdjęć: © Instagram

12.09.2021 14:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Żaklina, którą znacie z show "Top Model", jest w zaawansowanej ciąży. Choć sporo przytyła, dobrze czuje się w nowym wcieleniu.

Żaklina Ta Dinh, uczestniczka "Top Model", ma za sobą 7,5 miesiąca ciąży. Przyszła mama pojawiła się ostatnio w "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedziała o tym, jak znosi stan, który jest dla niej nowością. Podczas rozmowy z Małgorzatą Ohme i Filipem Chajzerem wyznała: - Nie miałam superzawirowań hormonalnych, nie miałam napadów złości, wybuchów gorąca. Ani napadów takich, że się je korniszona z Nutellą. Jedyne co, to miałam zgagę. Budziłam się w nocy, nie wiedziałam, o co chodzi.

Specjalistka zaproszona do studia podkreśliła, że za te wszystkie objawy odpowiedzialne są właśnie hormony.

Żaklina dodała, że jej ciąża przez pierwsze 3,5 miesiąca była zagrożona. Ze względu na to, modelka musiała zrezygnować ze sportu i innych aktywności. Nic więc dziwnego, że przybrała na wadze 21 kg.

- Wcześniej miałam niedowagę - podkreśliła Ta Dinh. - Jest tego troszeczkę. Ale dobrze się z tym czuję - śmiała się, mówiąc o dodatkowych kilogramach.

Lekarce, która siedziała obok, nie było jednak do śmiechu. Okazuje się bowiem, że zbyt wysoka waga matki, może wpłynąć na metabolizm dziecka i jego późniejsze problemy z masą ciała. - Sugerowałabym wdrożenie ćwiczeń - poradziła. Te mogą pomóc ciężarnej również podczas porodu.

Żaklina urodziła się w Polsce, ale ma wietnamskie korzenie.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także