Trwa ładowanie...
06-09-2013 10:36

"Zakazane imperium": Polska premiera 4. sezonu już 9 września

"Zakazane imperium": Polska premiera 4. sezonu już 9 wrześniaŹródło: HBO
d48di0w
d48di0w

Już od najbliższego poniedziałku, 9 września, dzień po premierze amerykańskiej, w HBO GO będzie można oglądać 4. sezon serialu *"Zakazane imperium". 1. odcinek serialu zostanie odkodowany w HBO GO na miesiąc.*

Serial HBO, którego twórcami są Martin Scorsese i Terence Winter, został nagrodzony dwunastoma nagrodami Emmy oraz dwoma Złotymi Globami. W tym roku Zakazane imperium otrzymało dziesięć nominacji do nagród Emmy.

Serial opowiada o porachunkach gangsterów w czasach prohibicji. Enoch "Nucky" Thompson (Steve Buscemi)
jest prominentnym politykiem i biznesmenem, który sprawuje kontrolę nad Atlantic City. Akcja czwartego sezonu rozpoczyna się w lutym 1924 roku. To czas, w którym rodzi się jazz, sławę zdobywają nowi tancerze i piosenkarze, a na parkietach klubów muzycznych króluje charleston. Nucky Thompson, który w poprzednim sezonie z trudem uszedł z życiem z zamachu przygotowanego przez Gypa Rossettiego, postanawia przez jakiś pozostać w cieniu. Dosyć szybko jednak wikła się w spór z burmistrzem Baderem, kłóci się z bratem o przyszłość studiującego w college’u bratanka Willie’go i postanawia wejść w lukratywny handel narkotykami i nieruchomościami na Florydzie.

d48di0w

W głównej roli Enocha Nucky’ego Thompsona występuje Steve Buscemi (Ghost Word, Kawa i papierosy, Rodzina Soprano). Obok niego pojawiają się ponownie m.in. Kelly MacDonald, Michael Shannon, Shea Whigham, Jack Huston, Stephen Graham, Michael Stuhlbarg, Vincent Piazza, Paul Sparks, Michael Kenneth Williams, Gretchen Mol oraz Anthony Laciura.

Czwarty sezon Zakazanego imperium będzie można oglądać od 9 września w HBO GO. 1. odcinek 4. sezonu serialu "Zakazane imperium" zostanie odkodowany w HBO GO na miesiąc. Premiera 4. sezonu w HBO odbędzie się 4 listopada o godz. 22.30.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28625,title,Zakazane-imperium,serial.html )**

d48di0w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48di0w