Trwa ładowanie...

Nowotwór w płucach, kręgosłupie, wątrobie. Przekazała złe wieści

Jane Marczewski wyszła na scenę i z miejsca zachwyciła jurorów amerykańskiego "Mam talent". Jurory wcisnęli złoty przycisk, wysyłając ją prosto do finałowych odcinków. Jane musiała jednak przekazać smutne wieści.

Jane Marczewski, znana jako NightBride, musiała zrezygnować z amerykańskiego "Mam Talent"Jane Marczewski, znana jako NightBride, musiała zrezygnować z amerykańskiego "Mam Talent"Źródło: Instagram.com
dwslvdp
dwslvdp

Jane Marczewski, znana też jako Nightbride, to wokalistka, która zgłosiła się jakiś czas temu do 16. edycji programu "America's Got Talent", czyli amerykańskiej wersji "Mam talent". 30-latka z Ohio zaśpiewała utwór "It's OK", który - jak przyznała na scenie - opowiada o jej własnym życiu. Gdy jeden z jurorów dopytał, co dokładnie się w nim dzieje, Jane powiedziała, że walczy z rakiem. - Kiedy robiłam ostatnie badania, miałam nowotwór w płucach, kręgosłupie oraz wątrobie - wyznała.

Wokalistka podzieliła się też na scenie informacją, że w pewnym momencie lekarze dawali jej tylko 2 proc. szans na przeżycie. Skwitowała, że 2 proc. to nie zero, więc nie ma zamiaru łatwo się poddawać i rezygnować ze swoich marzeń o występach.

Zobacz: "To jest obowiązek każdej nowoczesnej kobiety". Anna Puślecka zachęca do profilaktyki

Jurorzy i widzowie byli zachwyceni talentem 30-latki. Simon Cowell, przewodniczący jury, zdecydował się wykorzystać złoty przycisk, i awansować Jane wprost do ćwierćfinałów.

dwslvdp

Niestety, Marczewski 2 sierpnia poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że jej przygoda z programem musi się zakończyć.

"Możliwość podzielenia się swoimi uczuciami z całym światem dzięki udziałowi w programie była wielkim honorem i spełnieniem marzeń. Co za cud, że ból, z którym musiałam się zmagać, dało się przekuć w coś pięknego, co otworzyło nieco ludziom oczy" - zaczęła swój wpis.

"Od czasu przesłuchań mój stan zdrowia się pogorszył i walka z rakiem stała się jeszcze bardziej wymagająca. Wymagająca większych pokładów energii i uwagi. Przykro mi poinformować, że nie będę mogła kontynuować udziału w programie. Życie nie zawsze daje fory tym, którzy na to zasługują, ale to już przecież dobrze wiemy" - napisała.

Na koniec Jane podkreśliła: "planuję swoją przyszłość, nie dziedzictwo. Jestem nieźle pokiereszowana tą walką, ale wciąż mam marzenia".

Na wpis Jane zareagowały jurorki "AGT", Heidi Klum i Sofia Vergara. "Będziemy za tobą tęsknić, za twoją energią, talentem, pięknym głosem. Cała rodzina programu kocha cię i wspiera" - napisała Klum.

dwslvdp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwslvdp