Trwa ładowanie...

Zabawne kulisy "rodzinki.pl". Małgorzata Kożuchowska pokazała aktorski warsztat

Po wakacyjnej przerwie "rodzinka.pl" wraca na ekrany telewizorów. Obecnie trwają zdjęcie do nowych odcinków. Małgorzata Kożuchowska na Instagramie pochwaliła się filmikiem z przygotowań do jednej ze scen. Uwagę zwraca nakładanie niewidocznego posiłku.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Zabawne kulisy "rodzinki.pl". Małgorzata Kożuchowska pokazała aktorski warsztatŹródło: ONS.pl, fot: Piotr Andrzejczak
d2qj9tg

Od 2011 r. "rodzinka.pl" cieszy się niesłabnącą popularnością. Serial doczekał się właśnie trzynastego sezonu. Przez siedem lat wykreował on nowe gwiazdy młodego pokolenia. Choć dziś Adam Zdrójkowski i Maciej Musiał mają spore doświadczenie filmowe, wciąż przyglądają się pracy swoich starszych kolegów. Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak są dla nich autorytetami.

Nic dziwnego, że nowe sceny są kilkukrotnie powtarzane. Nawet zawodowi aktorzy wiedzą, że osiągnięcie zamierzonego efektu wymaga czasu. Kożuchowska postanowiła pochwalić się kulisami serialu. Na jej Instastories widać, że na planie zdjęciowym jest dużo śmiechu i panuje swobodna atmosfera. Jednak uwagę zwraca przede wszystkim pewna scena.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Obiad. Cała rodzina przy stole, Małgosia nalewa zupę. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że jest ona niewidoczna. Kiedy oglądamy scenę, w której wszyscy zachowują się tak, jakby za chwilę mieli spożywać posiłek, którego nie ma, uśmiechamy się. Jednak należy pamiętać, że tak właśnie wygląda praca na planie zdjęciowym. Jeden odcinek serialu często jest kręcony kilka, a nawet kilkanaście godzin. Nie zmienia to faktu, że Małgorzata Kożuchowska z pustą chochlą wygląda komicznie.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2qj9tg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qj9tg
d2qj9tg