Trwa ładowanie...

Adam Zdrójkowski opublikował zabawne zdjęcie. Fanów rozśmieszyło obuwie aktora "Rodzinki.pl"

Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Popularność zdobył głównie przez grę w serialu "Rodzinka.pl". Zdrójkowski aktywnie prowadzi media społecznościowe i tam postanowił zażartować z innej produkcji TVP.

Adam Zdrójkowski opublikował zabawne zdjęcie. Fanów rozśmieszyło obuwie aktora "Rodzinki.pl"Źródło: Instagram.com, fot: Instagram
duqq57f
duqq57f

Oprócz tego, że nagrywanie nowych odcinków popularnego serialu "Rodzinka.pl" to ciężka praca, to zdaje się, że młodzi aktorzy maja też czas na zabawę. Świadczy o tym chociażby ostatnie zdjęcie na profilu serialowego Kuby Boskiego.

Na fotce znajdują się Adam Zdrójkowski i Mateusz Pawłowski (serialowe rodzeństwo). "Liczymy na angaż w Koronie Królów. Nadajemy się?" – napisał aktor.

Post rozbawił fanów, którzy masowo zaczęli pisać komentarze. "Dostaniecie się", "Mam nadzieję, że będziecie w ‘Koronie’". Internauci zwrócili uwagę głównie na obuwie Zdrójkowskiego. Chodzi o to, że miał na stopach klapki zestawione ze skarpetkami. Co w dzisiejszych czasach jest po prostu obciachem. "Typowy Janusz" – czytamy w gąszczu opinii.

*Jak podoba wam się nowa fotka Adama Zdrójkowskiego? *

duqq57f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duqq57f