„Za 30 Judaszowych srebrników arcykapłani kupili kawałek ziemi nazywany Polem Garncarza, który przeznaczyli na…” Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w „Milionerach”

„Za 30 Judaszowych srebrników arcykapłani kupili kawałek ziemi nazywany Polem Garncarza, który przeznaczyli na…” Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w „Milionerach”
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

22.01.2019 21:32, aktual.: 23.01.2019 07:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W dzisiejszych „Milionerach” zadano pytanie: „Za 30 Judaszowych srebrników arcykapłani kupili kawałek ziemi nazywany Polem Garncarza, który przeznaczyli na…”

W teleturnieju „Milionerzy” padło następujące pytanie:

„Za 30 Judaszowych srebrników arcykapłani kupili kawałek ziemi nazywany Polem Garncarza, który przeznaczyli na…:”

A – „plantację oliwek”
B – „wybieg dla lwów”
C – „cmentarz dla cudzoziemców”
D – „targowisko”

Prawidłowa odpowiedź była warta pół miliona złotych. Uczestnika udzieliła odpowiedzi C, która okazała się być poprawną.

Maria Romanek, która wzięła udział w teleturnieju „Milionerzy” to emerytowana nauczycielka języka. Od samego początku szło jej bardzo dobrze, a przed pytaniem za 125 tysięcy złotych zachowała jeszcze dwa koła ratunkowe (pół na pół i telefon do przyjaciela). Po udzieleniu poprawnej odpowiedzi na pytanie za pół miliona złotych zdecydowała się grać dalej i dziś usłyszeliśmy pytanie za milion złotych. Maria Romanek odpowiedziała poprawie, co zapewniło jej głową nagrodę w teleturnieju Huberta Urbańskiego. Warto zaznaczyć, że jedyną osobą, której dotychczas udało się wygrać milion w polskiej edycji „Milionerów” jest Krzysztof Wójcik, gracz z 2010 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także