Trwa ładowanie...

Z TVN do TVP Info. Reaguje na to, co napisali o nim internauci

Rankiem 8 kwietnia pojawiła się informacja, że Maciej Dolega - wieloletni prezenter TVN i TVN24 - przechodzi do TVP Info. Dziennikarza zasypały komentarze. Nie zostawił ich bez reakcji.

Share
Maciej Dolega przechodzi do TVP
Maciej Dolega przechodzi do TVPŹródło: AKPA
d22y8oc

Maciej Dolega rozstał się z TVN24, a teraz już wiadomo, że jego nowym miejscem pracy jest Telewizja Publiczna, a dokładnie TVP Info. - W ostatnim czasie spływa na moje biurko bardzo dużo CV od pracowników konkurencji. Właściwie aplikują na każde możliwe stanowisko. Wybieramy tych najlepszych, właśnie z myślą o ciągłym rozwoju - komentował ten transfer Jarosław Olechowski, szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Sam Dolega także szybko poinformował, gdzie będą mogli go teraz oglądać widzowie: "TVP to miejsce, w którym rozpoczęła się moja przygoda z telewizją. Wciąż mam tu wielu przyjaciół. Cieszę się na nowe wyzwania, których teraz będzie dużo więcej". Jak można było przewidzieć, zasypały go komentarze. Wiele z nich odnosiło się krytycznie do jego decyzji, dlatego prezenter szybko zablokował możliwość komentowania wpisu na Instagramie.

Zobacz: Odejścia z TVN

Dolega w rozmowie z Plejadą krótko odniósł się do negatywnych reakcji wokół jego transferu do TVP.

d22y8oc

- Jestem z dala od wojny polsko-polskiej i niewiele rzeczy mnie przeraża - powiedział

Jak przyznał, dla niego nienaturalne wydaje się komentowanie zachowań obcych mu ludzi.

- Nie mam w sobie takich emocji, które by sprawiały, żebym komuś na profilu pisał opinie, które - gdybym stanął z tym kimś twarzą w twarz - nie przeszłyby mi przez gardło. Okazuje się jednak, że żyjemy w takim świecie, w którym wiele osób na takie komentarze się decyduje. Niezmiennie dziwi mnie, że ludzie mają w sobie taką chęć dzielenia się, nazwijmy to, swoimi przemyśleniami w ten właśnie sposób - stwierdził.

Dolega przypomina, że z TVP był związany przez 6 lat i "dalej ma tam wielu przyjaciół".

d22y8oc

Podziel się opinią

Share
d22y8oc
d22y8oc