Trwa ładowanie...
d1z0fb0

"Z archiwum X": agenci Mulder i Scully znów na tropie kosmitów

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Z archiwum X": agenci Mulder i Scully znów na tropie kosmitów
(AKPA)
d1z0fb0

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Wiele wskazuje na to, że po blisko 13-letniej przerwie na ekranach ponownie zagości serial "Z archiwum X". Na taką wiadomość fani produkcji długo czekali!

Wskrzeszeniem telewizyjnego hitu zainteresowana jest amerykańska stacja FOX - ta sama, na antenie której emitowane były poprzednie sezony. Podobno trwają właśnie rozmowy z twórcą serii - Chrisem Carterem. Ten wyjawił, że byłby gotowy zrealizować nowe odcinki jeszcze latem tego roku. Nic na razie nie zostało jeszcze jednak oficjalnie zatwierdzone.

Wszyscy zastanawiają się teraz, czy na ekranie ponownie zobaczymy parę ulubionych agentów. Nikt chyba nie wyobraża sobie, by w kontynuacji mogło zabraknąć Muldera i Scully. Wszystko zależy od tego, czy odtwórcy ich ról dojdą do porozumienia z producentami. A to może nie być takie łatwe.

David Duchovny i Gillian Anderson nie mogą narzekać na brak pracy. Ten pierwszy pracuje obecnie na planie nowego serialu "Aquarius", który jeszcze w tym roku ma zagościć na ekranach. Jego partnerkę oglądać za to będzie można w kolejnym sezonie serialu "Hannibal". Czy oboje znajdą zatem czas, by wcielić się w dobrze znanych publiczności bohaterów?

d1z0fb0

- Mamy nadzieję, choć to może być trudne. Aktorzy są dość zajęci - wyznała Dana Walden z zarządu stacji FOX.

Po sukcesie kontynuacji serialu "24 godziny", wszyscy są zdeterminowani, by także dać szansę "Z archiwum X". Przecież jest to jedna z produkcji, która regularnie trafia do czołówek zestawień najlepszych seriali wszech czasów i wciąż cieszy się popularnością wśród widzów.

Przypomnijmy, że seria nadawana była w latach 1993-2002. W 1998 roku do kin trafiła wersja filmowa pt. "Z archiwum X: Pokonać przyszłość". Dziesięć lat później powstał kolejny pełnometrażowy obraz - "Z archiwum X: Chcę wierzyć". Produkcja opowiadała o parze agentów FBI, prowadzących śledztwa w niewyjaśnionych sprawach.

d1z0fb0

Podziel się opinią

Share
d1z0fb0
d1z0fb0