Trwa ładowanie...
07-01-2016 11:09

"You Can Dance": Michał Piróg pokazuje nowych jurorów

"You Can Dance": Michał Piróg pokazuje nowych jurorówŹródło: AKPA
dqap9ln
dqap9ln

Temperatura przed kolejnym sezonem show rośnie. W końcu za stołem jurorskim zasiądzie dodatkowo dwoje zawodowych tancerzy i barwnych osobowości. I chociaż ich nazwiska są znane od jakiegoś czasu, to Michał Piróg jako pierwszy opublikował zdjęcie, z którego zerka na fanów programu wraz z Agustinem Egurrolą i dwójką debiutantów.

Maciej "Gleba" Florek jest zwycięzcą 1. edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!", choreografem i twórcą wielu prestiżowych projektów tanecznych i teatralnych w Europie, Ameryce i Afryce. Był choreografem i tancerzem polskich spektakli i koncertów, m.in. na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu czy Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu. Współtworzył i występował w pierwszym polskim show tanecznym "Opentaniec", pierwszym hip-hopowym projekcie teatralnym "12 ławek", czy spektaklach muzycznych jak "Dracula", "Chodnik 05". Tworzył choreografie i współreżyserował spektakle w m.in. Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu, Teatrze Lubuskim w Zielonej Górze, Teatrze Kamienica w Warszawie czy Teatrze Syrena.

Ida Nowakowska była najmłodszą uczestniczką pierwszej edycji. Już w młodym wieku grała w Teatrze Buffo w Musicalu Metro, a od ósmego roku życia w warszawskim Teatrze Roma. Ida ma podwójne obywatelstwo - polskie i amerykańskie, dzięki czemu uczyła się w prestiżowych szkołach artystycznych w Nowym Jorku, a także występowała na deskach Broadwayu i Metropolitan Opera. Ida skończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową w Warszawie, zdobywając prestiżową nagrodę "Złotej Pointy" dla najlepszej absolwentki szkół baletowych. Obecnie karierę rozwija głównie w Los Angeles, gdzie otworzyła własną szkołę tańca - Axial Pointe School of Contemporary Ballet.

Jak widać, skład jury jest bardzo mocny. Dziewiąta edycja "You Can Dance" zapowiada się więc obiecująco.

(fot. Instagram)
Źródło: (fot. Instagram)
dqap9ln
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqap9ln