Talent Show"You Can Dance". Klaudia Antos dogryza Agustinowi Egurroli

"You Can Dance". Klaudia Antos dogryza Agustinowi Egurroli

Klaudia Antos pokazuje charakter w You Can Dance
Klaudia Antos pokazuje charakter w You Can Dance
Źródło zdjęć: © TVP | MACIEJ ZAWADA

24.09.2021 17:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Ktoś musi go zabrać…" - wypaliła w trakcie odcinków castingowych tancerka Klaudia Antos do Agustina Egurroli, pod skrzydłami którego przed laty rozwijała swoje umiejętności. Co na to juror "You Can Dance - Nowa Generacja"?

Klaudia Antos może poszczycić się wieloma sukcesami zawodowymi na arenie międzynarodowej. I choć jeszcze kilka lat temu rozwijała swoją taneczną pasję pod skrzydłami Agustina Egurroli, teraz nie przestaje mu dogryzać na planie "You Can Dance - Nowa Generacja", który co piątek emituje TVP2. Ciętymi wypowiedziami jurorka raczy nie tylko Agustina, ale także drugiego jurora Michała Mishę Kostrzewskiego.

- Nie słuchaj w ogóle tych dziadków, którzy siedzą po mojej lewej stronie. Czasami coś tam nie styka po prostu - mówiła nieraz do występujących. - Ktoś musi go zabrać - to z kolei komentarz, z którym wypaliła pod adresem Egurroli. 

Co na ten temat sądzi sam Agustin Egurrola?

- Klaudia ma charakterek, o czym przekonałem się wielokrotnie, kiedy razem współpracowaliśmy. Rozmowy, które odbywaliśmy, nie zawsze kończyły się sukcesem, ale patrząc dziś na Klaudię i jej osiągnięcia, zapominam o przeszłości. Pięknie się rozwija i robi to, o czym zawsze marzyła. Trzymam za nią kciuki a wszelkie uszczypliwości, którymi nas raczy na planie, bardziej mnie bawią niż denerwują - komentuje choreograf.

Klaudia Antos ma niewątpliwie w programie wiele do powiedzenia. Ale nie bez powodu. Tancerka ma już ogromne doświadczenie, także we współpracy z gwiazdami największego formatu. A współpracowała m.in. z Rihanną. Wzięła udział w Savage X Fenty Show, trzeciej edycji pokazu mody marki należącej do piosenkarki.

- Wielogodzinne, codzienne próby trwały około trzech tygodni i były niezwykle wyczerpujące fizycznie. Ze względu na zdjęcia do "You Can Dance - Nowa Generacja" do Stanów Zjednoczonych dotarłam trzy dni po rozpoczęciu przygotowań, więc musiałam nadrobić zaległości. Na scenie wystąpiłam się w trzech lookach, a sam pokaz był wyjątkowym i trudnym w realizacji projektem - mówi.

Jak oceni kolejnych małych tancerzy w "You Can Dance"? Przekonamy się już w najbliższym odcinku.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także