Wzruszenie w "The Voice Senior". Rafał Brzozowski i Alicja Węgorzewska byli cali we łzach

Alicja Węgorzewska nie powstrzymała łez podczas występu uczestnika
Alicja Węgorzewska nie powstrzymała łez podczas występu uczestnika
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | Jan Bogacz
oprac. UrK

14.01.2023 14:27, aktual.: 14.01.2023 15:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeden z uczestników muzycznego talent show TVP doprowadził do łez trenerkę i prowadzącego "The Voice Senior". Wzruszenie zawładnęło studiem. Ale co się właściwie stało?

Marian Tarnowski z Wrocławia to kolejny uczestnik Przesłuchań w Ciemno. Jako zagorzały, wieloletni fan Czerwonych Gitar, zaśpiewał jeden z największych przebojów zespołu - "Anna Maria". Po zaledwie kilku taktach trenerka "The Voice Senior" Alicja Węgorzewska oraz prowadzący talent show Rafał Brzozowski podczas występu seniora nie byli w stanie powstrzymać łez napływających do oczu.

Jak się okazuje, piosenka zaśpiewana przez 67-letniego Mariana Tarnowskiego jest wyjątkowo istotna w jego życiu. - Ona się łączy z imieniem, które nadałem mojej córce - wyjaśnił.

Niestety Marian Tarnowski od lat nie ma kontaktu ze swoją latoroślą. Podczas rozmowy z trenerami uczestnik show postanowił opowiedzieć nieco więcej o relacji z córką.

- Moim założeniem było, że przekażę córce to, czego moi rodzice mi nie przekazali, chociaż teoretycznie mogli. Mój dom rodzinny nie był przykładem właściwego życia rodzinnego. Matka była bardzo despotycznym człowiekiem. Miałem nadzieję, że kiedy ja zostanę ojcem, to będzie wyglądało inaczej - wspominał swoje życie Marian Tarnowski.

Marian Tarnowski poruszył jurorów
Marian Tarnowski poruszył jurorów © TVP | Jan Bogacz TVP

- Relacje z moją żoną nie były do końca takie, jakie być powinny. I to już wtedy utrudniło mi wpływ na rozwój mojej córki. W latach kiedy dorastała, nie mieliśmy zbyt często możliwości spotykania się. Czekałem na to, że jak wydorośleje, porozmawiamy jeszcze o wielu rzeczach. Nie mieliśmy kontaktu, uciekło to nam. Żałuję bardzo, że nie ma jej tutaj i brakuje mi jej. Dlatego jest to bolesne - tłumaczył Tarnowski, co dogłębnie poruszyło trenerów i prowadzącego.

Cały występ uczestnika oraz rozmowę o relacjach rodzinnych widzowie będą mogli zobaczyć w sobotni wieczór, 14 stycznia, o 20:00 w TVP2, w najnowszym odcinku czwartej edycji "The Voice Senior".

Rafał Brzozowski nie krył łez
Rafał Brzozowski nie krył łez© TVP | Jan Bogacz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (24)
Zobacz także