Nie żyje uczestnik "The Voice Senior". Małgorzata Tomaszewska nie kryje smutku

Małgorzata Tomaszewska pożegnała zmarłego uczestnika "The Voice Senior"
Małgorzata Tomaszewska pożegnała zmarłego uczestnika "The Voice Senior"
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram

10.01.2023 09:41, aktual.: 28.03.2023 15:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Tomaszewska nie mogła nie zareagować na smutne wieści o śmierci jednego z uczestników show "The Voice Senior". Pożegnała go długim wpisem w mediach społecznościowych.

Prowadząca "The Voice Senior" Małgorzata Tomaszewska na swoim instagramowym profilu pożegnała zmarłego uczestnika show. Adam Anusiewicz pojawił się na przesłuchaniach i sprawił, że odwróciły się wszystkie fotele. 61-latek wziął udział w nagraniach do czwartej edycji hitu TVP. Odbywały się późnym latem 2022 r. Wiosną uczestnik show dowiedział się, że cierpi na nowotwór trzustki. Były też przerzuty. Zmarł kilka miesięcy później. Tomaszewska nie mogła pominąć tego milczeniem.

"'Gdybym wiedział, że to Małgosia, to miałbym ze sobą róże'... to były pierwsze słowa Adama, kiedy się poznaliśmy. Rozmawialiśmy długo i byłam pod ogromnym wrażeniem jego historii, ale też tego, jak potrafi o niej barwnie i pięknie opowiadać. Podczas spaceru po Starówce i długiego wywiadu miałam wrażenie, że Adam robi podsumowanie swojego życia" - zaczęła Tomaszewska.

I dodała: "Dziś już wiem dlaczego. Pamiętam, jak cudownie opowiadał". Uczestnik show wspominał przeszłość, swoje życie w dawnej Polsce, dziękował też żonie. "To była cenna rozmowa i nigdy jej nie zapomnę. Podobnie jak łez wzruszenia... Adama i moich. Do ostatnich dni spełniał swoje marzenia".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Tomaszewska pozdrowiła też rodzinę zmarłego. "Jesteście wspaniali" - napisała. Zdradziła, że uczestnik "The Voice Senior" mocno doceniał wsparcie najbliższych. Prowadząca pożegnała 61-latka i zapowiedziała, że w programie przygotowano niespodziankę honorującą zmarłego.

Małgorzata Tomaszewska wspomina uczestnika "The Voice Senior"
Małgorzata Tomaszewska wspomina uczestnika "The Voice Senior"© Instagram

Anusiewicza pożegnali w sieci także żona i syn, który napisał: "Choć walka z rakiem była nierówna, podczas nagrań i występów to choroba nie miała szans. Chowała się za kurtyną, dając mojemu tacie pełną swobodę w graniu i śpiewie. Na scenie był zdrowym, pełnym energii, uśmiechniętym człowiekiem, który walczył o wygraną, jakby nic innego miało się nie liczyć".

Niestety artysta nie doczekał emisji odcinków ze swoim udziałem w "The Voice Senior".

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" podsumowujemy 2022 rok, wybierając najlepsze filmy i seriale, największe aferyrozczarowania oraz największą bekę ostatnich 365 dni (nie mylić z filmem!). Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także