Wyszło niezręcznie. Anna z "Rolnik szuka żony" nie ma pojęcia, o czym mówi
Absztyfikanci Anny przybyli do jej wiejskiej rezydencji, która wygląda jak forteca lub zamek. Onieśmieleni kandydaci podjęli pierwsze, nieśmiałe rozmowy. Podczas jednej z nich rolniczka pomyliła ChatGPT z Googlem.
W niedzielę 8 października wyemitowano odcinek programu TVP "Rolnik szuka żony", w którym kandydaci i kandydatki przyjeżdżają na gospodarstwa. Rolnicy witają swoich gości, przedstawiają rodzinie oraz pokazują, gdzie przed najbliższe dni będą spać. Po wymianie uprzejmości i upominków, rozpoczęły się pierwsze rozmowy.
Do domu Ani pierwszy przyjechał 29-letni Dominik. Później pojawił się 21-letni Mikołaj, który czuł się nieco onieśmielony posiadłością rolniczki. Gdy rozmawiał ze swoim konkurentem i gospodynią, stwierdził, że przypomina mu zamek w Malborku. Nawiązał też do randek, które wyemitowano w trzecim odcinku. Gdy wrócił do domu, zorientował się, że na Instagramie zaczęły mu się wyświetlać profile rolniczki i jej kandydatów.
- Bo tak działają te portale intuicyjnie. Technika idzie do przodu - stwierdziła 34-letnia przedsiębiorczyni, zajmująca się uprawą warzyw.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Po chwili jej 21-letni adorator nawiązał do rozwiązań technologicznych związanych ze sztuczną inteligencją.
- Pewnie jak studiowałaś, to musiałaś wszystko sama napisać, a teraz wklepujesz w ChatGPT i masz gotowy... - powiedział Mikołaj, któremu Ania przerwała w pół zdania.
- Już było wtedy Google. Tak stara to nie jestem. To dobre było. Z epoki kamienia łupanego nie jestem - ciągnęła rolniczka, ciągle się śmiejąc.
Mikołaj próbował wytłumaczyć, że "nie to miał na myśli", a Ania wciąż się śmiała, nie rozumiejąc, że pomyliła dwa różne pojęcia. Żaden z towarzyszących jej mężczyzn nie odważył się wyjaśnić, że ChatGPT i Google to zupełnie inne sprawy.
W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" sprawdzamy, jak bardzo Netflix zmasakrował "Znachora", radzimy, dlaczego niektórych seriali lepiej nie oglądać w Pendolino oraz żegnamy się z "Sex Education", bo chyba najwyższy już czas, nie? Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.