Trwa ładowanie...
01-03-2013 16:42

Wysoka oglądalność czwartkowych seriali Polsatu

Wysoka oglądalność czwartkowych seriali PolsatuŹródło: Polsat
dq68aa4
dq68aa4

Za nami emisja pierwszych odcinków czwartkowych seriali Polsatu. Zarówno *"Na krawędzi", "Zdrady", jak i "Przyjaciółki", cieszyły się wysoką oglądalnością.*

Pierwszy odcinek nowego serialu Polsatu „Na krawędzi” (czwartek, godz. 22.00) pokonał konkurencję. Zgromadził ponad 2 mln widzów, co zagwarantowało stacji Polsat pozycję numer jeden w trakcie trwania serialu!

Nowy format paradokumentalny „Zdrady”, wyemitowany wczoraj o godz. 20.00, przyciągnął przed telewizory 2,3 mln widzów, co zwiększyło liczbę widzów Polsatu w tym paśmie o 50% w stosunku do wiosny ubiegłego roku.

Pierwszy odcinek drugiej serii „Przyjaciółek” (czwartek, godz. 21.00) zgromadził przed telewizorami 2,7 mln widzów - to lepszy wynik niż średnia pierwszego sezonu. Co więcej „Przyjaciółki” pokonały „Kuchenne rewolucje” emitowane w TVN.

dq68aa4

Premierowy odcinek „Na krawędzi” zgromadził 2 mln widzów, co przełożyło się na 16,8% widowni w grupie komercyjnej (16-49) oraz 17,7% grupie wszystkich oglądających (4+). Nowy serial paradokumentalny z kolei zagwarantował stacji Polsat 2,3 mln widzów, a udziały w rynku na poziomie 16% w grupie (16-49) i 13,5% w (4+). „Przyjaciółki” natomiast przyciągnęły przed telewizory 2,7 mln widzów, co dało stacji Polsat 17,4% w grupie komercyjnej (16-49) oraz 17,5% w (4+).

„Na krawędzi” to kryminalna łamigłówka. Gra pozorów i niedomówień. Gdy wydaje się, że rozwiązanie jest blisko, okazuje się, że to tylko jedna z nici skomplikowanej sieci intryg. Niewyrównane rachunki sprzed lat, labirynt ludzkich losów, a w centrum wydarzeń kobieta pełna tajemnic. Gdyby zemsta nosiła imię, nazywałaby się Marta Sajno. W rolach głównych występują Urszula Grabowska i Marek Bukowski, a partnerują im, m.in.: Przemysław Sadowski, Maja Hirsch, Agnieszka Warchulska, Maria Niklińska, Krzysztof Pieczyński, Mirosław Baka, Mateusz Damięcki i wielu innych. Reżyserem „Na krawędzi” jest Maciej Dutkiewicz, który jest jednocześnie współautorem scenariusza, napisanego w duecie z Arkadiuszem Borowikiem. Producentem wykonawczym serialu jest spółka Baltmedia. Serial jest emitowany w czwartki o godzinie 22.00.

„Zdrady" to nowy serial paradokumentalny, którego bohaterów łączy ten sam problem - podejrzewają swoich życiowych partnerów o zdradę. Producentem jest firma Tako Media Sp. z o.o. Reżyserem nadzorującym tę produkcję jest Okił Khamidov, znany z takich flagowych produkcji Telewizji POLSAT jak: „Świat według Kiepskich”, „Fala zbrodni”, czy seriale paradokumentalne – „Pamiętniki z wakacji”, „Dlaczego ja?”, „Trudne sprawy”.

Nowa seria „Przyjaciółek” to energetyczny koktajl złożony z uśmiechu i łez, wsparcia i rywalizacji, nadziei i zwątpienia – bo życie „Przyjaciółek”, tak jak nasze, miewa słodko-gorzki smak. „Przyjaciółki” to opowieść o czterech z pozoru zwyczajnych kobietach, których przyjaźń trwa od liceum. W nowych odcinkach będziemy żyć gorącym romansem Zuzy (Anita Sokołowska) z nowym pracownikiem banku, będziemy trzymać kciuki za Patrycję (Joanna Liszowska) i jej zabieg in vitro, wesprzemy Ankę (Magda Stużyńska-Bauer) w trudnych życiowych wyborach, będziemy dopingować Ingę (Małgorzata Socha) w poszukiwaniu pracy i wyborze odpowiedniego faceta! Nowe perypetie „Przyjaciółek” można śledzić w każdy czwartek o godz. 21.00 na antenie
Telewizji POLSAT! Scenariusz napisała Beata Pasek, reżyseria – Grzegorz Kuczeriszka, produkcja na zlecenie Polsatu – Akson Studio.

dq68aa4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dq68aa4