Trwa ładowanie...

Wygrała "Top Model", fani doszukują się "ustawki". W komentarzach grzmi

Finał "Top Model" wzbudził wiele sensacji. Nie tylko wpadka Joanny Krupy oburzyła internautów, ale też decyzja jurorów i widzów.

Share
Wygrała "Top Model", fani doszukują się "ustawki". W komentarzach grzmi
Źródło: facebook.com
d3przuw

W ostatnim odcinku show znaleźli się Kasia Szklarczyk, Hubert Gromadzki i Anna Markowska. Uczestniczy show walczyli m.in. o kontrakt z agencją modelek, który ułatwiłby im start w przyszłości. Kiedy nastąpił moment ogłaszania wyniku, nikt nie spodziewał się tego, co nastąpi za chwilę.

Joanna Krupa była nieco zdezorientowana sytuacją. Chwilę wstrzymywała się z ogłoszeniem wyniku. Najprawdopodobniej co innego słyszała w słuchawce, a co innego widziała na ekranie.

Internauci nie pozostawili na modelce suchej nitki. To jednak nie wszystko! W komentarzach pod postami na fanpage'u programu pojawia się mnóstwo sugestii, że wszystko było ustawione.

d3przuw

- Porażka, że to Kaśka wygrała. Dla mnie i tak Hubert jest zwycięzcą. To on powinien wygrać. Ustawka jak nic - napisała jedna z internautek.
- Ustawione wszystko. Co to ma być? Ania powinna wygrać.
- Gratuluję, ale to zwykła ustawka.
- Fajny ten program, taki trochę ustawiony.
- Szkoda tylko, że cały ten program to jedna wielka ustawka, ale gratuluję.

Nie brakuje też komentarzy, że Hubert jest najbardziej poszkodowanym finalistą. Internauci zauważyli, że po ogłoszeniu wyniku nikt do niego nie podszedł i mu nie pogratulował.

Trzymaliście kciuki za Kasię, czy mieliście innego faworyta?

ZOBACZ TAKŻE: Krupa promuje "Top Model" posyłając fotografom buziaczki

d3przuw

Podziel się opinią

Share
d3przuw
d3przuw