Trwa ładowanie...
ycipk-1mmeca

Wygrała "Top Model", fani doszukują się "ustawki". W komentarzach grzmi

Finał "Top Model" wzbudził wiele sensacji. Nie tylko wpadka Joanny Krupy oburzyła internautów, ale też decyzja jurorów i widzów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Szklarczyk
Kasia Szklarczyk (facebook.com)
ycipk-1mmeca

W ostatnim odcinku show znaleźli się Kasia Szklarczyk, Hubert Gromadzki i Anna Markowska. Uczestniczy show walczyli m.in. o kontrakt z agencją modelek, który ułatwiłby im start w przyszłości. Kiedy nastąpił moment ogłaszania wyniku, nikt nie spodziewał się tego, co nastąpi za chwilę.

Joanna Krupa była nieco zdezorientowana sytuacją. Chwilę wstrzymywała się z ogłoszeniem wyniku. Najprawdopodobniej co innego słyszała w słuchawce, a co innego widziała na ekranie.

ycipk-1mmeca

Internauci nie pozostawili na modelce suchej nitki. To jednak nie wszystko! W komentarzach pod postami na fanpage'u programu pojawia się mnóstwo sugestii, że wszystko było ustawione.

- Porażka, że to Kaśka wygrała. Dla mnie i tak Hubert jest zwycięzcą. To on powinien wygrać. Ustawka jak nic - napisała jedna z internautek.
- Ustawione wszystko. Co to ma być? Ania powinna wygrać.
- Gratuluję, ale to zwykła ustawka.
- Fajny ten program, taki trochę ustawiony.
- Szkoda tylko, że cały ten program to jedna wielka ustawka, ale gratuluję.

ycipk-1mmeca

Nie brakuje też komentarzy, że Hubert jest najbardziej poszkodowanym finalistą. Internauci zauważyli, że po ogłoszeniu wyniku nikt do niego nie podszedł i mu nie pogratulował.

Trzymaliście kciuki za Kasię, czy mieliście innego faworyta?

ZOBACZ TAKŻE: Krupa promuje "Top Model" posyłając fotografom buziaczki

ycipk-1mmeca
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1mmeca

ycipk-1mmeca
ycipk-1mmeca