Nie ma go w grafiku. Jarosław Gugała potwierdza doniesienia mediów

Jarosław Gugała w grudniu nie poprowadzi "Wydarzeń" Polsatu
Jarosław Gugała w grudniu nie poprowadzi "Wydarzeń" Polsatu
Źródło zdjęć: © akpa

09.12.2020 09:38, aktual.: 02.03.2022 19:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jarosław Gugała nie poprowadzi w grudniu "Wydarzeń" Polsatu. Zdecydowała o tym Dorota Gawryluk. Jakie były powody tej decyzji?

Jarosław Gugała od dwóch lat pojawia się w późnowieczornym wydaniu "Wydarzeń" Polsatu o 22:00. To skutek przesunięcia dziennikarza z głównego wydania związanego z ówczesnymi zmianami w Polsat News w 2018 roku. Jak dotąd dziennikarz nie pojawił się w grudniu w informacyjnym programie i jak dowiedziały się Wirtualne Media, ta sytuacja potrwa do końca roku. Z nieoficjalnych informacji serwisu wynika, że pod koniec listopada zdecydowała o tym szefowa pionu informacji i publicystyki Polsatu, Dorota Gawryluk.

Przyczyny tej decyzji przełożonej wyjaśnił w rozmowie z Wirtualnymi Mediami Jarosław Gugała. Potwierdził także, że nie ma go w grudniowym grafiku "Wydarzeń".

Jak przekonuje Jarosław Gugała, odsunięcie od "Wydarzeń" związane jest z potrzebą opracowania nowej odsłony jego autorskiego programu "Prezydenci i premierzy" i poprawie jego wyników oglądalności.

- Trzeba się skupić na opracowaniu koncepcji programu i poprawie jego oglądalności. W grudniu też mogę wrócić, ale na razie zajmuję się czymś innym - powiedział w rozmowie z wymienionym portalem.

Rozmowy Jarosława Gugały z politykami emitowane są w niedzielę o 21:00 na antenie Polsat News.

Przypomnijmy, że niedawno do grona prowadzących główne wydanie "Wydarzeń", emitowane o 18:50, dołączyła Monika Sawka. Była dziennikarka TVP Lublin rozpoczęła pracę w Polsacie w 2018 roku. W roli gospodyni "Wydarzeń" zadebiutowała w pierwszy weekend grudnia, dołączając tym samym do grona: Doroty Gawryluk, Bogdana Rymanowskiego, Agnieszki Mosór i Magdaleny Kaliniak.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (645)
Zobacz także