Trwa ładowanie...

Wyciekły nieprzyzwoite zdjęcia. Ktoś włamał się na jej telefon

Wyciekło prywatne archiwum gwiazdy brytyjskiego "Tańca z gwiazdami". Haker wykradł jej nagie zdjęcia. Tancerka jest załamana.

Share
Wyciekły nieprzyzwoite zdjęcia. Ktoś włamał się na jej telefon
Źródło: Getty Images
dta5nho

Katya Jones dołączyła do grona gwiazd, których konta w chmurach do przechowywania danych zostały zhakowane. 30-latka jest profesjonalną tancerką rosyjskiego pochodzenia, która święci triumfy w brytyjskim programie "Strictly Come Dancing" kanału BBC One.

Brytyjskie tabloidy donoszą, że do wycieku prywatnych zdjęć doszło w ubiegłym tygodniu. O sprawie poinformowało "The Sun".

Z doniesień wynika, że łupem hakerów padły rozbierane fotki oraz zdjęcia, na których Katya pozuje w skąpej bieliźnie.

Gwiazdy przekładają koncerty przez koronawirusa

Źródła tabloidu twierdzą, że tancerka jest przerażona widmem utraty pracy, bo "Strictly Come Dancing" to program familijny. Modli się, aby te najostrzejsze nie trafiły do sieci.

dta5nho

- Ale producenci show zapewnili ją, że to przecież nie jej wina i nie ma się czym przejmować* - mówi informator "The Sun". *- Powiedziała swoim znajomy, że pali się ze wstydu i żałuje, że kiedykolwiek zrobiła sobie takie zdjęcia.

Do najgłośniejszego wycieku prywatnych zdjęć gwiazd doszło w 2014 r. Wtedy do sieci trafiły rozbierane fotki m.in. Jennifer Lawrence czy Rihanny.

dta5nho

Podziel się opinią

Share
dta5nho
dta5nho