"Wszyscy kochają Romana": Kłótnie i konflikty na planie serialu

"Wszyscy kochają Romana": Kłótnie i konflikty na planie serialu
Źródło zdjęć: © AFP

03.08.2011 14:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zakończyły się zdjęcia do nowego serialu TVN, polskiej wersji "Everybody Loves Raymond". W polskiej produkcji *"Wszyscy kochają Romana" zobaczymy Bartka Kasprzykowskiego, Anetę Todorczuk-Perchuć, Annę Seniuk, Joachima Lamżę i rapera Tede, jako brata tytułowego bohatera.*

Jeśli dodamy, że wszyscy mieszkają prawie pod jednym dachem razem z trójką dzieci Romana i Doroty oraz psem, zapowiada się niezły galimatias!

Polską wersję rosyjskiego i amerykańskiego hitu reżyseruje Jurek Bogajewicz, za którym stoi sukces takich sitcomów, jak: "Niania", "Camera Cafe", "Kasia i Tomek". W podwarszawskiej hali filmowej powstała gigantyczna scenografia wnętrz m.in. rodzinnego domu bohaterów czy pobliska pizzernia.

Tytułowy Roman (Bartek Kasprzykowski) jest dziennikarzem sportowym z powołania, pasjonatem. Od czasu, gdy dostał od taty piłeczkę tenisową wiedział, kim chce zostać. W dzieciństwie czynnie uprawiał sporty, zdobywał dyplomy, ale rodzinka wyhodowała mu brzuszek, więc zamienił atrybuty sportowca i przeszedł na drugą stronę lustra, relacjonując największe wydarzenia sportowe.

W tym czasie jego żona, Dorota trzyma rękę na pulsie nad domem, dzieciakami i teściami.

"Dorota to bardzo energetyczna, silna osobowość. To motor napędzający cały dom, rdzeń, kręgosłup panujący nad wszystkim. Świadomie zrezygnowała z robienia kariery i poświęciła się domowi. Tu odnalazła swoje szczęście. Świetnie sobie z radzi z całą rodziną Romana, bo wszyscy mają fantastyczne poczucie humoru. Poza tym Dorota ma duży dystans do tego, co się w dzieje w domu. Gdyby go nie miała, pewnie by zwariowała. Roman jest naczelnym rozśmieszaczem, w pełnej gotowości do robienia dowcipów. Oczywiście pokazujemy ich kłótnie i konflikty, bo bez tego nie byłoby małżeństwa, ale cudowne jest to, że Roman każde spięcie rozbraja żartem" - opowiada o serialu Aneta Todorczuk - Perchuć.

Serial "Wszyscy kochają Romana" trafi na antenę TVN już we wrześniu.

**[

]( http://teleshow.wp.pl/wszyscy-kochaja-romana-6029507655898241c )**

Zobacz także:

[

STOCZYŁY SIĘ NA DNO! CO SIĘ STAŁO Z TYMI SŁODKIMI BLIŹNIACZKAMI?! ]( http://teleshow.wp.pl/blizniaczki-olsen-skonczyly-25-lat-6026604625773185g )
[

CAŁA PRAWDA O ŻYCIU I ŚMIERCI BENNY’EGO HILLA ]( http://teleshow.wp.pl/nie-zapomniane-seriale-the-benny-hill-show-6026604689347201g )
[

PORAŻKI IDOLI SPRZED LAT. CO Z NICH WYROSŁO? NIE UWIERZYCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/ktos-dzis-jeszcze-pamieta-tych-aktorow-6034034267705985g )
[

NIEDALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI ]( http://film.wp.pl/najseksowniejsze-matki-i-corki-duzego-ekranu-6025273914229377g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także