Trwa ładowanie...
27-08-2015 09:33

"Wstajesz i wiesz": Jarosław Kuźniar odchodzi z programu!

"Wstajesz i wiesz": Jarosław Kuźniar odchodzi z programu!Źródło: AKPA
d2bmvh8
d2bmvh8

Jarosław Kuźniar to jeden z najaktywniejszych dziennikarzy w polskich mediach społecznościowych i zarazem najbardziej krytykowany przez internautów prezenter. Poglądy, wypowiedzi, zachowania i opinie gwiazdy TVN24 często wywołują burzę w sieci. Nie jest więc tajemnicą, że ma dość napięte relacje z widownią. Przypomnijmy, że swego czasu domagali się oni nawet jego zniknięcia z ekranu, organizując w sieci akcję "Zwolnij Kuźniara z pracy".

Ci, którzy za nim nie przepadają, z pewnością poczuli ulgę, gdy 27 sierpnia br. dziennikarz poinformował, że rozstaje się z porannym pasmem "Wstajesz i wiesz".

- Widzowie @tvn24 bardzo Wam dziękuję za wierność, sympatię i poranne życie. Wierzę, że wspólnie zaczniemy #Nowe. (...) Rozstajemy się, ale nie żegnamy. Będę Wam i tv wierny - napisał na Twitterze (zachowano oryginalną pisownię).

d2bmvh8

Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, choć Kuźniar odszedł z programu, z którym związany był od 2007 roku, nie zamierza pożegnać się z grupą TVN. Dziennikarz dołączy teraz do grona gospodarzy "Dzień dobry TVN". Będzie prowadzić wybrane wydania razem z Anną Kalczyńską. Jego miejsce we "Wstajesz i wiesz" zajmie Robert Kantereit.

- Cieszę się, że Jarek zasili "Dzień Dobry TVN". Jest pełen inicjatywy wychodzącej często poza obszar dziennikarstwa newsowego. Nowe miejsce na pewno będzie dla niego wyzwaniem, ale też szansą na rozwój w nowych obszarach - powiedział Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Zobacz także: Kuźniar o trudnych początkach w telewizji:

d2bmvh8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bmvh8