Trwa ładowanie...

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odc. 132: Kösem staje na czele kraju

Zniknięcie Murada w 131. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" wywołało wiele zamętu. Na czele imperium musi ponownie stanąć Kösem.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odc. 132: Kösem staje na czele krajuŹródło: Materiały prasowe
d25o8lr

Przypomnijmy, że kilka poprzednich odsłon "Wspaniałego stulecia: Sułtanka Kösem - Murad IV" dostarczyło widzom wiele wrażeń. Najpierw samobójstwo popełniła Gevheran, potem życie odebrała sobie Ajsze (chwilę wcześniej bohaterka zabiła również swoje dzieci), a następnie Murad zaginął bez wieści, nie wracając z konnej przejażdżki. Pogrążony w żałobie seraj chyli się ku upadkowi. Przyszłość kraju leży tylko i wyłączni w rękach Kösem, która decyduje się ponowni stanąć na czele imperium. Jak na to wydarzenie zareagują poddani? Co jeszcze czeka nas w 132. epizodzie serialu?

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odc. 132 – nowa stara władczyni

Pod nieobecność sułtana Kösem zdecyduje się objąć tymczasowo rządy w Imperium. Decyzja ta ma uchronić kraj przed upadkiem. Poddani, którzy domagali się, by ktoś w końcu zaczął rządzić państwem, dobrze przyjmą wieść o powrocie na tron bohaterki. Ludzie będą pamiętać, że Kösem zrobiła w przeszłości wiele dobrego na rzecz Imperium.

d25o8lr

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odc. 132 – Murad spotka tajemniczego mężczyznę

W tym samym czasie Murad będzie walczył o przetrwanie. Ranny po upadku z konia zacznie powoli przemierzać leśne ścieżki, szukając drogi do domu. W jego głowie pojawią się mroczne wizje. Ostatecznie bohater trafi do chatki pewnego mężczyzny. Ten przepowie władcy jego przyszłość.

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odc. 132 – gdzie oglądać?

Najnowszy odcinek serialu zostanie wyemitowany w piątek 28 kwietnia o godzinie 18:40 na antenie Telewizyjnej Jedynki. "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" można również śledzić za pośrednictwem platformy internetowej vod.tvp.pl.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d25o8lr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25o8lr