Wracają "Kuchenne rewolucje". Magda Gessler powraca na plan programu

Wracają "Kuchenne rewolucje". Magda Gessler powraca na plan programu
Źródło zdjęć: © ONS.pl

22.05.2020 16:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda Gessler pomoże restauracjom dotkniętym przez pandemię koronawirusa w ramach programu "Kuchenne rewolucje". To oznacza, że sama wraca na plan programu po kilku tygodniach przerwy.

Magda Gessler pomaga polskim restauracjom w ramach programu "Kuchenne rewolucje" od dekady. Niestety, 21. sezon został zawieszony przez pandemię koronawirusa. Przez to nie mogły tez normalnie funkcjonować polskie bary i restauracje. Niektórzy właściciele, choć mają już możliwość otwarcia lokalu na specjalnych zasadach, wciąż borykają się z ogromnym kryzysem. Już niedługo pomoże im się odbudować słynna restauratorka.

Już jesienią przekonamy się, jakie zmiany nieustraszona rewolucjonistka zaproponuje m.in. w Krakowie, Gdańsku, Częstochowie, Janowie, czy Płońsku.

- Gastronomia, jak chyba żadna inna branża, niezwykle dotkliwie odczuła skutki zamrożenia gospodarki. Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń od restauratorów usiłujących odnaleźć się w nowych, trudnych warunkach. Dzięki opracowanym procedurom produkcyjnym i sanitarnym, mogliśmy bezpiecznie rozpocząć zdjęcia, by dzięki talentowi Magdy Gessler pomóc zgłaszającym się do programu restauracjom. Co im poradzi Magda? To będą zupełnie inne, nowe rewolucje! - zapowiada Michał Brożonowicz, szef Constantin Entertainment Polska.

Widzowie wciąż mogą wskazać lokale, które ich zdaniem potrzebują wsparcia Gessler. Jedyne, co muszą zrobić, to opublikować w mediach społecznościowych zdjęcie baru lub restauracji z hashtagiem #restauracjadlaMagdy. Produkcja odezwie się do właścicieli, a ci podejmą decyzję, czy skorzystają z pomocy restauratorki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także