Trwa ładowanie...
d2ylxlv

Wracają "Kuchenne rewolucje". Magda Gessler powraca na plan programu

Magda Gessler pomoże restauracjom dotkniętym przez pandemię koronawirusa w ramach programu "Kuchenne rewolucje". To oznacza, że sama wraca na plan programu po kilku tygodniach przerwy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler
Magda Gessler (ONS.pl)
d2ylxlv

Magda Gessler pomaga polskim restauracjom w ramach programu "Kuchenne rewolucje" od dekady. Niestety, 21. sezon został zawieszony przez pandemię koronawirusa. Przez to nie mogły tez normalnie funkcjonować polskie bary i restauracje. Niektórzy właściciele, choć mają już możliwość otwarcia lokalu na specjalnych zasadach, wciąż borykają się z ogromnym kryzysem. Już niedługo pomoże im się odbudować słynna restauratorka.

Już jesienią przekonamy się, jakie zmiany nieustraszona rewolucjonistka zaproponuje m.in. w Krakowie, Gdańsku, Częstochowie, Janowie, czy Płońsku.

- Gastronomia, jak chyba żadna inna branża, niezwykle dotkliwie odczuła skutki zamrożenia gospodarki. Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń od restauratorów usiłujących odnaleźć się w nowych, trudnych warunkach. Dzięki opracowanym procedurom produkcyjnym i sanitarnym, mogliśmy bezpiecznie rozpocząć zdjęcia, by dzięki talentowi Magdy Gessler pomóc zgłaszającym się do programu restauracjom. Co im poradzi Magda? To będą zupełnie inne, nowe rewolucje! - zapowiada Michał Brożonowicz, szef Constantin Entertainment Polska.

Widzowie wciąż mogą wskazać lokale, które ich zdaniem potrzebują wsparcia Gessler. Jedyne, co muszą zrobić, to opublikować w mediach społecznościowych zdjęcie baru lub restauracji z hashtagiem #restauracjadlaMagdy. Produkcja odezwie się do właścicieli, a ci podejmą decyzję, czy skorzystają z pomocy restauratorki.

d2ylxlv

Podziel się opinią

Share

d2ylxlv

d2ylxlv